اخبار ارز دیجیتال

رهبری FTX از قرارداد بیش از ۲۲۰ میلیون دلاری Sam Bankman-Fried شکایت کرد که قبل از ورشکستگی انجام شده بود.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

زمانی که FTX سعی کرد پلتفرم را پس از اعلام ورشکستگی بفروشد، قیمت پیشنهادی آن تنها ۱ میلیون دلار بود که ۹۹.۵ درصد کاهش ارزش داشت.

وکلای FTX، مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید، یکی از بنیانگذاران ژیکسائو وانگ، و ژیکسائو وانگ از این شرکت را به عدم انجام تحقیقات لازم در خرید ۲۲۰ میلیون دلاری پلت فرم تسویه سهام Embed متهم می کنند.

بر اساس یک پرونده در ۱۷ می، FTX برای خرید Embed از طریق شرکت تابعه خود در ایالات متحده، ۲۲۰ میلیون دلار پرداخت کرده است.

پس از اعلام ورشکستگی FTX، قاضی مسئول پرونده فروش دارایی های Embed و FTX دیگر را تایید کرد، اما بالاترین پیشنهاد پلتفرم فقط یک میلیون دلار پیشنهاد داد و وکلای FTX گفتند:

پیشنهاد دهندگان دریافتند که FTX Group و FTX Insiders برای ارزیابی Embed قبل از خرید آن زحمتی به خود نمی‌دهند و پلتفرم نرم‌افزاری تحسین‌شده Embed ذاتاً بی‌ارزش است.

دوازده شرکت اظهار علاقه غیر الزام آور ارائه کرده اند که بزرگترین آنها ۷۸ میلیون دلار بوده است، اما پس از انجام بررسی جامع تر، مایکل گیلز، موسس و مدیر عامل سابق Embed از ارائه پیشنهادات نهایی خودداری کرد.

به گفته وکلای FTX، Giles “شخصاً ۱۵۷ میلیون دلار در رابطه با خرید دریافت کرد”، اما پیشنهاد نهایی برای به دست آوردن مجدد مالکیت Embed تنها ۱ میلیون دلار بود.

مربوط: طرح ورشکستگی وویجر تأیید شد، مشتریان ممکن است ۳۵.۷ درصد از صورت‌حساب‌های اصلی را بازیابی کنند

وکلای دادگستری همچنین ادعا کردند که خودی های FTX از وجوه مشتری استفاده کرده اند که برای تسهیل خرید Embed اختلاس شده و “از عدم کنترل و نگهداری سوابق گروه FTX برای ارتکاب کلاهبرداری گسترده استفاده کرده اند.” و ادعا کردند که او در مرحله تسویه نهایی کاملاً آگاه بوده است که شرکت در حال ورشکستگی بود معامله.

وکلای دادگستری همچنین ادعا می‌کنند که سوابق گمراه‌کننده برای پنهان کردن نقش Alameda در تأمین مالی خرید Embed ایجاد شده است و ظاهراً وجوه بین نهادهای FTX منتقل شده است. آن‌ها ادعا می‌کنند که از طرف Bankman-Fried، آقای Singh یا آقای Wang نبوده است.

به گفته وکلای FTX، اسکرین شات های پرونده ها تجسمی از جریان پول را نشان می دهد.منبع: کرول

علاوه بر رد ادعاهای متهمان تا زمانی که FTX قادر به بازیابی وجوه از دست رفته از طریق نقل و انتقالات قابل اجتناب باشد، FTX این تراکنش را “انتقالات و تعهدات و/یا ترجیحات جعلی قابل اجتناب” نامیده است و درخواست نمایش داده است.

FTX در ۱۱ نوامبر اعلام ورشکستگی کرد و از آن زمان مدیریت جدید بر جمع آوری وجوه برای بازپرداخت مشتریان و طلبکاران خود متمرکز شده است. همچنین در حال بررسی امکان بازگشایی بورس هستیم.

مجله: Ordinals بیت کوین را به نسخه بد اتریوم تبدیل کرد – آیا می توان آن را برطرف کرد؟

نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا