اخبار ارز دیجیتال

رهبری FTX از رئیس کمیته فرعی ایالات متحده درخواست اطلاعات کرد

در نامه‌ای از سوی رئیس کمیته فرعی سیاست‌های اقتصادی و مصرف‌کننده، از مدیران عامل سابق و فعلی FTX درخواست شد تا جزئیاتی از وضعیت مالی گذشته و فعلی صرافی ارائه کنند.

راجا کریشنامورتی، رئیس کمیته فرعی سیاست‌های اقتصادی و مصرف‌کننده و مدیر عامل سابق FTX سام بنکمن-فرید، گفت: «مشتریان، کارمندان سابق و عموم مردم FTX مستحق پاسخ هستند.» من در نامه‌ای به تاریخ 18 نوامبر به هر دو عضو فعلی ما نوشتم. مدیر عامل، جان جی. پس از اعلام ورشکستگی FTX، Ray III مسئولیت را بر عهده گرفت.

کریشنامورثی گفت که کمیته فرعی “اطلاعات دقیقی در مورد مسائل نقدینگی قابل توجهی که FTX با آن مواجه است، تصمیم ناگهانی شرکت برای اعلام ورشکستگی و تاثیر بالقوه این اقدامات بر مشتریانی که از صرافی استفاده می کنند، ارائه خواهد کرد.” او افزود: ما به دنبال اطلاعات هستیم. .

او بر تحویل بسیاری از اطلاعات مالی به صرافی اصرار داشت، از جمله توضیحاتی در مورد مسائل نقدینگی، ترازنامه قبل از سقوط اوایل نوامبر، موجودی فعلی ارزهای دیجیتال و برنامه‌هایی برای نحوه بازپرداخت مشتریان.

کریشناموتی همچنین از چه کسی امور مالی صرافی را نگهداری می کند، اطلاعاتی در مورد ورودی FTX دریافتی از کارولین الیسون، مدیرعامل Alameda Research، و اطلاعاتی در مورد FTX ورودی، و همچنین اطلاعاتی در مورد نحوه انتقال وجوه زیر نظر حسابرسان و سایر بخش های FTX پرسید. توضیحی در مورد “درپشتی” که ممکن است به آن عادت کرده باشد درخواست کرد

به روسای سابق و فعلی FTX توصیه شده است که نامه ای را به عنوان بخشی از درخواست 30 آگوست خود به Bankman-Fried ارائه دهند تا اطلاعاتی در مورد کلاهبرداری و اقدامات FTX برای مبارزه با تقلب انجام دهد. مزرعه برنج.

نامه‌های مشابهی به صرافی‌های ارزهای دیجیتال Binance.US، Coinbase، Kraken و KuCoin ارسال شد.

کمیته فرعی از FTX پرسید «چه مشکلی با FTX رخ داد» و کنگره چه اقداماتی باید انجام دهد تا اطمینان حاصل شود که صنعت کریپتو «به درستی تنظیم شده و از سرمایه‌گذاران محافظت می‌شود.» ما یک مهلت 1 دسامبر برای دریافت اسناد درخواستی تعیین کرده‌ایم تا مشخص کنیم که آیا می‌توانیم یا نه. .

مربوط: مرسینگر، کمیسر CFTC می‌گوید زمان آن رسیده که در مورد مقررات ارزهای دیجیتال اقدام کنیم.

مهلت کمیته فرعی 16 نوامبر برای جلسات استماع برنامه ریزی شده برای دسامبر توسط اعضای کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده در مورد بررسی سقوط FTX و “تأثیر گسترده تر آن بر اکوسیستم دارایی دیجیتال” است. مطابق با اعلامیه

نامه کریشناموتی به دنبال درخواست مشابهی است که در 16 نوامبر توسط سناتورهای الیزابت وارن و ریچارد دوربین به بانکمن فرید و ری برای انبوهی از اسناد مرتبط با فروپاشی FTX ارسال شد.

رئیس کمیته فرعی مجلس نمایندگان ایالات متحده از مدیران سابق و فعلی صرافی ارزهای دیجیتال ورشکسته FTX خواسته اند تا اسنادی در مورد امور مالی صرافی ارائه دهند.

نویسنده: Jesse Coghlan

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا