اخبار ارز دیجیتال

گزارش: وکلای FTX میلیون ها نفر را از پرونده ورشکستگی دریافت می کنند

تیم حقوقی FTX سالیوان و کرامول دارای ۱۵۰ نفر درگیر در روند ورشکستگی است که طبق گزارش ها، ۳۰ شریک آن بیش از ۲۰۰۰ دلار در ساعت دریافت می کنند.

بر اساس گزارشی جدید، شرکت حقوقی بحث برانگیز سالیوان و کرامول به دنبال کسب درآمدهای کلان از کار خود در پرونده ورشکستگی صرافی ارزهای دیجیتال FTX است.

طبق قانون بلومبرگ در ۲۷ ژانویه، تخمین زده می شود که هزینه های دعوای Sullivan & Cromwell FTX تا زمان تکمیل تحقیقات ورشکستگی شرکت به صدها میلیون دلار برسد.

با برنامه ریزی محاکمه FTX برای اکتبر ۲۰۲۳، به وکلای این شرکت حدود هشت ماه فرصت داده شده تا پرونده پیچیده FTX را حل و فصل کنند، که زمان و هزینه زیادی را می طلبد. Sullivan & Cromwell بیش از ۱۵۰ نفر دارد که روی موارد FTX کار می کنند، از جمله ۳۰ شریک با بیش از ۲۰۰۰ نرخ در ساعت. این گزارش با استناد به اسناد دادگاه اشاره می کند که همکاران حدود ۱۵۰۰ دلار در ساعت دریافت می کنند.

منبع: قانون بلومبرگ

در بیانیه دادگاه، سالیوان و کرامول گفتند که هزینه های پیشنهادی با نرخ های بازار سایر شرکت های حقوقی بزرگ مطابقت دارد و در واقع نشان دهنده تخفیف نرخ های مورد استفاده در مواردی غیر از ورشکستگی است.

متخصصان ورشکستگی با تقاضای بالایی روبرو هستند زیرا زمستان کریپتو ۲۰۲۲ شاهد تعدادی پرونده ورشکستگی از جمله توسط شرکت‌های بزرگ ارزهای دیجیتال مانند Genesis، Celsius Network و Voyager Digital بوده است.

به گفته جاناتان لیپسون، استاد حقوق در دانشگاه تمپل، “همانطور که کارشناسان در پرونده های بزرگ دیگر بسیار خوب عمل کرده اند، وکلا نیز در پرونده هایی مانند FTX بسیار خوب عمل خواهند کرد.” ویل گوتشال، یک شرکت حقوقی مستقر در کالیفرنیا، حدود ۵۰۰ میلیون دلار درآمد کسب کرد. در هزینه های ناشی از ورشکستگی Lehman Brothers در سال ۲۰۰۸.

لیپسون گفت که چنین هزینه هنگفتی می تواند توجیه شود زیرا سالیوان و کرامول می توانند به بازرسان کمک کنند تا پول را از FTX بازیابی کنند.

“سوال کلیدی این است که وکلا پول زیادی به دست نمی آورند. آیا ارزشش را دارد؟ اگر آنها بتوانند پول زیادی را پس بگیرند، احتمالاً ارزشش را دارد.”

این خبر اندکی پس از آن منتشر شد که جان تی دورسی، قاضی ورشکستگی FTX در ۱۹ ژانویه تایید کرد که سالیوان و کرامول در تیم حقوقی FTX باقی خواهند ماند.

این تصمیم علی‌رغم نگرانی‌های مربوط به توصیه سالیوان و کرامول به FTX حتی قبل از درخواست حفاظت از فصل ۱۱ در ماه نوامبر اتخاذ شده است. در ۹ ژانویه، سناتورهای جان هیکنلوپر، تام تیلیس، الیزابت وارن و سینتیا رامیس از قضات خواستند تا پیشنهادی را برای تعیین یک بازبین مستقل برای فعالیت های FTX تایید کنند.

مربوط: SBF می گوید Sullivan & Cromwell با ادعاهای ورشکستگی ناسازگار است.

سالیوان و کرامول متعاقباً اظهار داشتند که شرکت حقوقی “هیچ وقت به عنوان وکیل خارجی اصلی برای هیچ نهاد FTX عمل نکرده است” و “روابط تجاری محدود و عمدتاً با FTX و برخی از شرکت های وابسته قبل از ورشکستگی داشته است.” من تأکید کردم که در

این شرکت بلافاصله به سؤالات بعدی Cointelegraph پاسخ نداد.نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا