اخبار ارز دیجیتال

FTX شکایتی را علیه کارمندان سابق شعبه هنگ کنگ آغاز کرد

صرافی ورشکسته ارزهای دیجیتال FTX علیه کارکنان سابق شعبه هنگ کنگ سالامیدا شکایت کرده و به دنبال بازپس گیری ۱۵۷.۳ میلیون دلار است.

بر اساس اسناد دادگاه، صرافی ارزهای دیجیتال منحل شده FTX در ۲۱ سپتامبر علیه یکی از کارمندان سابق Saramde، یک شرکت هنگ کنگی وابسته به گروه FTX شکایت کرد.

طبق پرونده های دادگاه، FTX به دنبال بازپس گیری ۱۵۷.۳ میلیون دلار است که ادعا می کند به طور تقلبی در پیش از تشکیل پرونده ورشکستگی صرافی برداشت شده است.

بر اساس این پرونده، مایکل برگس، متیو برگس، مادر مایکل و متیو، لزلی بورگس، کوین نگوین، دارن وانگ و دو شرکت دیگر در این شرکت حساب کاربری ثبت کرده‌اند. او گفته می‌شود مالکیت FTX.com و FTX US را داشته و توانسته است : برداشت وجوه در یک “دوره اولویت” قبل از تشکیل پرونده ورشکستگی واقعی.

در پرونده دادگاه آمده است:

“هر یک از این انتقال ها به متهم مایکل برگس به منظور ممانعت، به تاخیر انداختن یا کلاهبرداری از طلبکاران فعلی یا آینده FTX US انجام شده است.”

همچنان اشاره می‌کند که این انتقال‌ها ساعاتی قبل از تعلیق برداشت FTX برای همه کاربران غیرفیات در ۸ نوامبر ۲۰۲۲ تکمیل شد.

این اتهامات شامل این است که متیو برگس به یکی از کارمندان FTX گفته است که با ادعای نادرست اینکه این حساب متعلق به او است، برخی برداشت های معلق از “یکی از حساب های مبادله ای مایکل برگس FTX ایالات متحده” انجام دهد. پیام های فهرست شده در برنامه Slack.

مربوط: بایننس و مدیر عامل شرکت ژائو چانگ پنگ از دادگاه می خواهند که شکایت SEC را رد کند

این توسعه در حالی صورت می‌گیرد که سام بانکمن فرید (SBF) مدیر عامل سابق FTX با اولین محاکمه دو قسمتی که قرار است در ۳ اکتبر ۲۰۲۳ در زندان آغاز شود، روبرو می‌شود. این در حالی انجام شد که من منتظر بودم. دادگاه دوم برای مارس ۲۰۲۴ برنامه ریزی شده است.

در ۲۱ سپتامبر، قاضی علیه آزادی زودهنگام SBF حکم داد. او ادعا کرد که به اندازه کافی برای محاکمه خود از زندان آماده نشده است، زیرا او استدلال می کرد که حقوق متمم اول او را طبق قانون اساسی ایالات متحده نقض می کند.

با این حال، در همان روز، قاضی لوئیس کاپلان با پیشنهاد وزارت دادگستری (DOJ) موافقت کرد تا شاهد اصلی SBF از شهادت دادن منع شود.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال خود در بازارهای بی ثبات محافظت کنید: بیت کوین OG و کارشناسان افکار خود را به اشتراک می گذارند

نویسنده: Savannah Fortis
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا