اخبار ارز دیجیتال

صرافی ارزهای دیجیتال FTX ژاپن برداشت از 21 فوریه را از سر می گیرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

صرافی نوشت: «ما به دلیل نگرانی و ناراحتی ناشی از قطع خدمات برای مشتریانمان عذرخواهی می کنیم.

طبق بیانیه مطبوعاتی 20 فوریه، FTX Japan، شرکت تابعه ژاپنی صرافی مشکل دار ارزهای دیجیتال FTX، در 20 فوریه در ساعت 12:00 بعد از ظهر اعلام کرد که شروع به برداشت دارایی های رمزنگاری می کند. بیست و یک.

در نوامبر 2022، FTX Japan پس از اعلام ورشکستگی شرکت مادر FTX به همراه 134 شرکت تابعه، متوقف شد و دارایی‌های تخمینی 9 میلیون مشتری و میلیاردها دلار در جریان دادرسی‌های قانونی برنج باقی ماند.

طبق گفته FTX Japan، مشتریانی که وجوه در حساب خود دارند باید موجودی خود را بررسی کنند و وجوه را به حساب Liquid Japan خود منتقل کنند. Liquid Japan یک صرافی ارز دیجیتال دارای مجوز ژاپنی است که توسط FTX در آوریل 2022 خریداری شد. مشتریان FTX Japan که حساب Liquid Japan ندارند باید قبل از دریافت دارایی حساب باز کنند.

با توجه به حجم بالای درخواست‌های مشتریان، لطفاً توجه داشته باشید که پردازش برداشت‌ها ممکن است کمی طول بکشد. ما در اسرع وقت در مورد از سرگیری سایر خدمات FTX ژاپن به شما اطلاع خواهیم داد.

بر اساس گزارش‌ها، FTX ژاپن بیش از 138 میلیون دلار وجه نقد به ارزش حدود 19.6 میلیارد ین در نوامبر 2022 داشت. در 10 نوامبر 2022، آژانس خدمات مالی اعلام کرد که به FTX دستور داده است تا عملیات‌هایی مانند پذیرش سپرده‌های جدید را متوقف کند و از دستور بهبود کسب‌وکار پیروی کند. به دلیل روند ورشکستگی، اکثر مشتریان FTX، از جمله کاربران FTX.us، هنوز قادر به برداشت دارایی های خود نیستند.

نویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا