اخبار ارز دیجیتال

FTX ژاپن از 21 فوریه 50 میلیون دلار برداشت کرده است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بر اساس صرافی ارز دیجیتال، 7026 دارنده حساب FTX ژاپن وجوهی را از این شرکت به Liquid Global منتقل کرده اند. این یک الزام برای برداشت دارایی است.

شعبه ژاپنی شرکت ورشکسته ارزهای دیجیتال FTX گزارش داده است که هزاران نفر از صرافی آن از زمان از سرگیری برداشت در 21 فوریه نقل مکان کرده اند.

در اطلاعیه 22 فوریه، FTX ژاپن گفت که کاربران صرافی و کاربران Liquid Global تقریباً 6.6 میلیارد ین (50 میلیون دلار در زمان انتشار) ارزهای دیجیتال و ارزهای فیات برداشت کرده اند. به گفته این شرکت ارزهای دیجیتال، 7026 دارنده حساب از FTX ژاپن به Liquid با 5697 تراکنش شامل ارزهای رمزنگاری شده و 1947 برداشت فیات توسط کاربران وجوه خود را منتقل کردند.

این شرکت ارزهای دیجیتال در 20 فوریه گفت که برای پردازش برداشت ها، کاربران FTX ژاپن باید موجودی حساب خود را تأیید کنند و پول را به حساب های Liquid خود منتقل کنند. در ساعت 12:00 روز 21 فوریه، برداشت ها برای اولین بار در بیش از سه ماه از سر گرفته شد.

FTX Japan بخشی از فرآیندهای شرکت مادر بود که در نوامبر 2022 اعلام ورشکستگی کرد، که در آن شرکت دارایی های نزدیک به 9 میلیون کاربر را مسدود کرد و دسترسی به میلیون ها دلار را از بین برد. NHK گزارش داد که FTX ژاپن حدود 19.6 میلیارد ین (بیش از) داشته است. 138 میلیون دلار) به صورت نقدی پس از توقف فعالیت، به کاربران حدود 90 میلیون دلار تا 22 فوریه می دهد. این نشان می دهد که ممکن است هنوز وجود داشته باشد.

مربوط: کیفرخواست جایگزین بدون مهر و موم علیه سام بنکمن-فرید حاوی 12 کیفرخواست جنایی

به دلیل روند ورشکستگی در ایالات متحده، اکثر کاربران FTX، از جمله FTX US، از نوامبر قادر به برداشت دارایی های خود نیستند. این پرونده در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه دلاور در حال بررسی است، جایی که یک قاضی با استناد به هزینه های مربوطه، درخواست تعیین یک بازرس مستقل را رد کرد.نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا