اخبار ارز دیجیتال

گزارش: FTX ژاپن برداشت ها را از فوریه از سر می گیرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

FTX Japan Holdings، FTX Japan و FTX Japan Services، سه شرکت از 134 شرکت تابعه FTX، در پرونده ورشکستگی فصل 11 در ایالات متحده شرکت داشتند.

FTX Japan، زیرمجموعه ژاپنی صرافی ارزهای دیجیتال ورشکسته FTX، ظاهراً قصد دارد برداشت‌های کاربران آسیب‌دیده را از فوریه از سر بگیرد.

بر اساس گزارش 17 فوریه بلومبرگ، به عنوان بخشی از فرآیند اجازه برداشت، FTX Japan اعلان‌هایی را ارسال کرده است که از کاربران می‌خواهد موجودی حساب خود را بررسی کنند. ست ملامد، مدیر عامل صرافی، گفته است که کاربران می‌توانند دارایی‌ها را به حساب‌های پلتفرم Liquid Global متعلق به FTX انتقال دهند و انتظار می‌رود برداشت‌ها به زودی آغاز شود.

ملامد گفت: «ما مطمئن هستیم که به جدول زمانی خود پایبند هستیم.

گروه FTX در نوامبر 2022 برای فصل 11 ورشکستگی در ایالات متحده اعلام کرد. این شامل سه زیرمجموعه از 134 شرکت بود: FTX Japan Holdings، FTX Japan و FTX Japan Services. با این حال، آژانس خدمات مالی ژاپن (FSA) از FTX ژاپن خواسته بود تا سفارش تجاری خود را قبل از تشکیل پرونده ورشکستگی ایالات متحده متوقف کند.

به دنبال دستور آژانس خدمات مالی، FTX ژاپن برنامه هایی برای از سرگیری برداشت کاربران در دسامبر 2022 ارائه کرده است. این طرح پیشنهاد می‌کند که دارایی‌های مشتریان FTX ژاپن نباید بخشی از روند ورشکستگی شرکت باشد، و اساساً صرافی باید وجوه مشتری را از سرمایه خود جدا کند.

مربوط: FTX به دنبال مجوز برای فروش FTX ژاپن و FTX اروپا و همچنین LedgerX است

خبرگزاری NHK گزارش داد که FTX ژاپن در زمان توقف فعالیت خود در نوامبر، حدود 19.6 میلیارد ین پول نقد داشت. در مقابل، طبق گزارش‌ها، بدهکاران FTX تا ژانویه بیش از 5 میلیارد دلار پول نقد و ارز دیجیتال بازیابی کردند.نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا