🚨 اخبار ارز دیجیتال

FTX Japan اجازه برداشت کامل وجوه را می دهد.کاربران از “فرار” راضی هستند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بسیاری از اعضای جامعه تایید کرده اند که تمام پول پرداخت شده است.

مشتریان FTX در سراسر جهان با صبر و حوصله منتظر نتیجه قانونی Sam Bankman-Fried (SBF) به امید بازگرداندن سرمایه خود هستند، در حالی که کاربران FTX ژاپن شروع به برداشت همه وجوه خود کرده اند.

در ۷ نوامبر ۲۰۲۲، صرافی ارزهای دیجیتال FTX و شرکت های تابعه آن پس از متهم شدن SBF به سوء استفاده از وجوه کاربران، برداشت همه وجوه را متوقف کردند. اثر دومینو، Liquid Group، یک پلتفرم تجارت ارزهای دیجیتال ژاپنی که از فوریه ۲۰۲۲ متعلق به FTX است، وادار به تعلیق برداشت در ۱۵ نوامبر ۲۰۲۲ شده است.

اما برای خوشحالی برخی از سرمایه گذاران، FTX ژاپن برداشت از ۲۱ فوریه را از سر گرفت. این شامل انتقال وجوه از صرافی های از بین رفته به حساب های Liquid Japan بود. چند روز بعد، تاجر محبوب ارزهای دیجیتال ژاپنی @Whiskey_bonbon_ تایید کرد که با موفقیت تمام وجوه خود را برداشت کرده است.

در اینجا ترجمه تقریبی از توییت بالا آمده است:

“همه پرداخت ها انجام شده است! صادقانه بگویم، در ابتدا احساس می کردم که تسلیم شوم.

تنها یک روز پس از از سرگیری برداشت ها، FTX ژاپن فاش کرد که حدود ۵۰ میلیون دلار (۶.۶ میلیارد ین) از Liquid Global برداشت شده است.

یکی از اعضای انجمن به این توسعه با موارد زیر پاسخ داد: !! بسیاری هنوز شاهد بازخرید کامل وجوه نیستند. با توجه به تعداد زیادی از کاربرانی که تحت تأثیر خرابی FTX-SBF قرار گرفته اند، انتظار می رود در روند بازپرداخت تاخیر وجود داشته باشد.

بسیاری از اعضای جامعه تایید کرده اند که تمام پول پرداخت شده است.

مطالب مرتبط: وکیل سام بنکمن-فرید پیشنهاد تمدید شرایط وثیقه را درخواست کرد

با انباشته شدن اتهامات علیه SBF، یک قاضی فدرال دستور داد یک کیفرخواست جایگزین و بدون مهر و موم حاوی ۱۲ اتهام جنایی صادر شود.

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، دامیان ویلیامز، دادستان ایالات متحده، بانکمن فراید را به هشت فقره توطئه مرتبط با کلاهبرداری و چهار فقره کلاهبرداری با سیم و کلاهبرداری اوراق بهادار متهم کرده است.

محاکمه جنایی فدرال SBF قرار است در ماه اکتبر آغاز شود، در حالی که روند ورشکستگی FTX در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه دلاور ادامه دارد.نویسنده: Arijit Sarkar

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا