اخبار ارز دیجیتال

اف.

بدهکاران گفتند که ۱.۷ میلیارد دلار پول نقد، ۳.۵ میلیارد دلار دارایی رمزنگاری شده و ۳۰۰ میلیون دلار اوراق بهادار پس از تشکیل پرونده ورشکستگی در فصل ۱۱ شناسایی کردند.

بدهکار FTX دارایی‌های نقدی ۵.۵ میلیارد دلاری را شناسایی کرده است، اما از «کمبود قابل توجه دارایی‌های دیجیتال» در صرافی ورشکسته ارز دیجیتال و بازوی آن در ایالات متحده خبر داده است.

در اطلاعیه ۱۷ ژانویه، FTX پس از تشکیل پرونده ورشکستگی فصل ۱۱ در نوامبر، ۱.۷ میلیارد دلار پول نقد، ۳.۵ میلیارد دلار دارایی رمزنگاری و ۳۰۰ میلیون دلار اوراق بهادار شناسایی کرد. بدهکاران تقریباً ۱.۶ میلیارد دلار دارایی دیجیتال مربوط به FTX.com را شناسایی کرده اند که شامل تقریباً ۴۲۶ میلیون دلار در اختیار کمیسیون اوراق بهادار باهاما و ۱۸۱ میلیون دلار مربوط به FTX ایالات متحده است.

جان ری، مدیر عامل FTX، گفت: “ما در تلاش های خود برای به حداکثر رساندن بازیابی پیشرفت قابل توجهی داریم و تیم بسیار سخت تلاش می کند تا این اطلاعات اولیه را آشکار کند.” ما از سهامداران خود می خواهیم درک کنند که این اطلاعات هنوز مقدماتی و موضوعی هستند. برای تغییر. اطلاعات اضافی به محض در دسترس قرار گرفتن اضافه خواهد شد.” ارائه اطلاعات.”

بدهکاران ۷۴۲ میلیون دلار دارایی در سردخانه ۱.۶ میلیارد دلاری مربوط به FTX.com دارند و ۱۲۱ میلیون دلار اضافی موجود و در حال انتقال اضافه شده است. از FTX US، بدهکار دارای ۸۸ میلیون دلار سردخانه و ۳ میلیون دلار در حال انتقال است.

دادخواست ورشکستگی FTX در منطقه دلاور در ماه نوامبر نشان داد که این شرکت بیش از ۳ میلیارد دلار به ۵۰ طلبکار اصلی خود بدهکار است. روند دادگاه در ژانویه نشان داد که FTX “5 میلیارد دلار پول نقد و ارزهای دیجیتال نقدی را بازیابی کرده است”، اما ممکن است این شرکت هنوز تا ۸.۸ میلیارد دلار بدهی داشته باشد.

بدهکار گفت: “بر اساس برآوردهای فعلی از حجم دارایی های دیجیتال مرتبط با FTX.com و صرافی FTX ایالات متحده تا تاریخ درخواست، هر دو صرافی با کمبود قابل توجهی در دارایی های دیجیتال روبرو هستند.”

مربوط: رئیس جمهور سابق FTX ایالات متحده در یک تاپیک ۴۹ قسمتی توییتر به SBF “ناامن” انتقاد کرد.

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، که “خلاصه تحقیقات اولیه” را در مورد ورشکستگی صرافی ارزهای دیجیتال در ۱۲ ژانویه منتشر کرد، گفت که FTX US “کاملاً حلال است” و کاربران ادعا کردند که می توانند آن را تکمیل کنند. بانکمن-فرید با هشت اتهام جنایی در پرونده FTX روبرو شد، او در آن زمان اضافه کرد، اگر FTX International “راه اندازی مجدد شود.” من اینجا هستم. این شامل موارد مشکوک به تخلفات مالی کمپین و کلاهبرداری است.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا