اخبار ارز دیجیتال

اف.

بدهکاران گفتند که 1.7 میلیارد دلار پول نقد، 3.5 میلیارد دلار دارایی رمزنگاری شده و 300 میلیون دلار اوراق بهادار پس از تشکیل پرونده ورشکستگی در فصل 11 شناسایی کردند.

بدهکار FTX دارایی‌های نقدی 5.5 میلیارد دلاری را شناسایی کرده است، اما از «کمبود قابل توجه دارایی‌های دیجیتال» در صرافی ورشکسته ارز دیجیتال و بازوی آن در ایالات متحده خبر داده است.

در اطلاعیه 17 ژانویه، FTX پس از تشکیل پرونده ورشکستگی فصل 11 در نوامبر، 1.7 میلیارد دلار پول نقد، 3.5 میلیارد دلار دارایی رمزنگاری و 300 میلیون دلار اوراق بهادار شناسایی کرد. بدهکاران تقریباً 1.6 میلیارد دلار دارایی دیجیتال مربوط به FTX.com را شناسایی کرده اند که شامل تقریباً 426 میلیون دلار در اختیار کمیسیون اوراق بهادار باهاما و 181 میلیون دلار مربوط به FTX ایالات متحده است.

جان ری، مدیر عامل FTX، گفت: “ما در تلاش های خود برای به حداکثر رساندن بازیابی پیشرفت قابل توجهی داریم و تیم بسیار سخت تلاش می کند تا این اطلاعات اولیه را آشکار کند.” ما از سهامداران خود می خواهیم درک کنند که این اطلاعات هنوز مقدماتی و موضوعی هستند. برای تغییر. اطلاعات اضافی به محض در دسترس قرار گرفتن اضافه خواهد شد.” ارائه اطلاعات.”

بدهکاران 742 میلیون دلار دارایی در سردخانه 1.6 میلیارد دلاری مربوط به FTX.com دارند و 121 میلیون دلار اضافی موجود و در حال انتقال اضافه شده است. از FTX US، بدهکار دارای 88 میلیون دلار سردخانه و 3 میلیون دلار در حال انتقال است.

دادخواست ورشکستگی FTX در منطقه دلاور در ماه نوامبر نشان داد که این شرکت بیش از 3 میلیارد دلار به 50 طلبکار اصلی خود بدهکار است. روند دادگاه در ژانویه نشان داد که FTX “5 میلیارد دلار پول نقد و ارزهای دیجیتال نقدی را بازیابی کرده است”، اما ممکن است این شرکت هنوز تا 8.8 میلیارد دلار بدهی داشته باشد.

بدهکار گفت: “بر اساس برآوردهای فعلی از حجم دارایی های دیجیتال مرتبط با FTX.com و صرافی FTX ایالات متحده تا تاریخ درخواست، هر دو صرافی با کمبود قابل توجهی در دارایی های دیجیتال روبرو هستند.”

مربوط: رئیس جمهور سابق FTX ایالات متحده در یک تاپیک 49 قسمتی توییتر به SBF “ناامن” انتقاد کرد.

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، که “خلاصه تحقیقات اولیه” را در مورد ورشکستگی صرافی ارزهای دیجیتال در 12 ژانویه منتشر کرد، گفت که FTX US “کاملاً حلال است” و کاربران ادعا کردند که می توانند آن را تکمیل کنند. بانکمن-فرید با هشت اتهام جنایی در پرونده FTX روبرو شد، او در آن زمان اضافه کرد، اگر FTX International “راه اندازی مجدد شود.” من اینجا هستم. این شامل موارد مشکوک به تخلفات مالی کمپین و کلاهبرداری است.نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا