اخبار ارز دیجیتال

جلسات FTX: قانونگذاران ایالات متحده از استفاده از Quickbooks، بافت های شبح آور و “حماقت وجدانی” انتقاد می کنند.

برخی از اعضای مجلس نمایندگان ایالات متحده این سوال را مطرح کردند که آیا اقدامات سام بنکمن-فرید در FTX و Alameda عمدی بوده یا به دلیل بی کفایتی فاحش بوده است.

سام بنکمن-فرید اخیراً در باهاما دستگیر شد و عملاً در جلسه استماع کنگره غایب بود، اما قانونگذاران آمریکایی از مدیر عامل سابق FTX و اقدامات تجاری این شرکت انتقاد نکردند.

جان رای، مدیر عامل FTX، به عنوان تنها شاهد جلسه استماع در کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا در ۱۳ دسامبر، بسیاری از فعالیت‌های صرافی ارزهای دیجیتال را قبل از تصدی سمت ریاست شرکت در ۱۱ نوامبر توضیح داد و به بررسی‌های بیشتر اشاره کرد. آشکار کرد. به گفته ری، Alameda Research به تأمین مالی از FTX Trading، بازوی بین‌المللی گروه FTX متکی است و به گفته ری، «هیچ کنترل داخلی یا تفکیک داخلی» بین این دو شرکت وجود ندارد.

مدیر عامل FTX شهادت داد که هر دو صاحبان Alameda و FTX (اشاره به Bankman-Fried) بر اکثر شرکت های گروه FTX “آزادی کنترل” دارند. ری در پاسخ به سوال نماینده ایالت میسوری، آن واگنر، گفت که مشکلات مالی FTX به دلیل “عدم نگهداری سوابق” بسیاری از فاکتورها و رسیدهای هزینه ارسال شده از طریق Slack است. غول انرون

“[FTX] ما از Quickbooks استفاده می کردیم – شرکت های چند میلیارد دلاری از Quickbooks استفاده می کردند. “من چیزی علیه Quickbooks ندارم. این ابزار بسیار خوبی است، اما نه برای یک شرکت چند میلیارد دلاری.”

مدیر عامل FTX جان ری در سخنرانی در کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده در ۱۳ دسامبر

بسیاری از نمایندگان کنگره خطاب به مدیر عامل FTX این سوال را مطرح کردند که آیا اقدامات بانکمن-فرید عمدی بوده یا به دلیل بی کفایتی فاحش بوده است. واگنر “تور عذرخواهی” SBF را پس از ورشکستگی FTX در رسانه ها پوشش داد و مدعی شد که در مهاجرت کاربران FTX به Alameda “اشتباهات زیادی” مرتکب شده است.

ری گفت: “من فکر نمی کنم چنین اظهاراتی معتبر باشد.”

ال گرین، نماینده کنگره تگزاس، از مارتین لوتر کینگ جونیور در تلاش برای درک اقدامات بانکمن-فرید استناد کرد.

گرین گفت: «آقای بنکمن فرید تقریباً نشان می‌دهد که اشتباه بزرگی را مرتکب شد، زیرا تمام تلاش خود را برای انجام خدمات بزرگ به بشر انجام داد. باورش سخت است که با احمق های وظیفه شناس سر و کار داریم.

فرانک لوکاس عضو کنگره اوکلاهما افزود:

“بانکمن-فرید به وضوح سعی کرد نشان دهد که باهوش ترین فرد است، اما باهوش بودن به معنای صادق یا احمق بودن نیست، درست است؟”

بانکمن-فرید برای شهادت در کمیته در دسترس نبود، اما قانونگذاران شهادت کتبی افشا شده پس از دستگیری او را تایید کردند. امانوئل کلیور، نماینده میسوری، استفاده آشکار SBF از توهین در بیانیه آغازین خود را “بی احترامی” و “کاملا توهین آمیز” به کنگره خواند. قانونگذاران اضافه کردند که در حال بررسی ارائه قطعنامه ای برای تغییر نام این ارز دیجیتال به “ارز خمیر خزنده” با توجه به رویدادهای اخیر هستند.

مربوط: مدیر عامل جدید می گوید FTX یک شکست کامل در کنترل شرکتی در هر سطح از سازمان بود.

پس از جلسه استماع کمیته کشاورزی سنا در اول دسامبر، جلسه کمیته مجلس نمایندگان دومین جلسه ای بود که درباره ورشکستگی FTX تحقیق کرد. CFTC و کمیسیون بورس و اوراق بهادار بعداً شکایت های جداگانه ای علیه SBF، FTX و Alameda به دلیل کلاهبرداری تنظیم کردند.

کمیته بانکی سنا نیز برای ۱۴ دسامبر جلسه ای با حضور بن مکنزی ستاره هالیوود، کوین اولری سرمایه گذار، هیلاری آلن پروفسور حقوق، و مطالعه مقررات مالی مرکز مالی مالی موسسه کاتو برنامه ریزی کرده است.جنیفر شولپ، مدیر اجرایی، شرکت خواهد کرد. جایگزینی که به عنوان شاهد ظاهر می شود. مشخص نیست که آیا قانونگذاران از بانکمن-فرید درخواست خواهند کرد تا در موضوع حقوقی فعلی شهادت دهد یا خیر.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا