اخبار ارز دیجیتال

در حالی که ETF اتریوم برای اولین بار در ایالات متحده آماده می شود، کیف پول هکر FTX می لرزد.

این داده ها دو تراکنش جداگانه را نشان می دهد که در آن بهره برداران 2500 ETH به ارزش هر کدام 4 میلیون دلار جابجا کردند.

تقریباً یک سال پس از هک FTX که منجر به زیان 600 میلیون دلاری توکن شد، داده‌های زنجیره‌ای فعالیت اخیر در کیف پول مجرم با شناسایی 0x3e957 را در روز شنبه 30 سپتامبر 2023 نشان داد. راه اندازی ETF مبتنی بر اتریوم در ایالات متحده.

بر اساس داده های زنجیره ای تهیه شده است از Spotonchain، شخص مسئول حادثه FTX اخیراً آدرس خود را پس از مدت زمان طولانی فعال کرده است. در حال حاضر، این کیف پول حاوی مقدار قابل توجهی توکن ETH به ارزش 16.75 میلیون دلار است.

این داده ها دو تراکنش جداگانه را نشان می دهد که در آن بهره برداران 2500 ETH به ارزش هر کدام 4 میلیون دلار جابجا کردند. چنین نقل و انتقالاتی اغلب با فعالیت های فروش همراه است که می تواند بر قیمت ها فشار نزولی وارد کند و بر سرمایه گذاران کوچک تأثیر بگذارد. با راه اندازی ETF های مختلف اتریوم در ایالات متحده، قیمت اتریوم می تواند به زودی صعودی شود.

معرفی ETF های مبتنی بر اتریوم توسط چندین شرکت در 2 اکتبر 2023 به عامل بالقوه دیگری که بر قیمت ETH تأثیر می گذارد اشاره می کند. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تأیید سریع حداکثر 9 محصول ETF را در همان روز تأیید کند، تأثیر آن می تواند قابل توجه باشد.

مربوط: Valkyrie خرید قراردادهای آتی اتر را تا زمان راه اندازی ETF پس می گیرد

در عین حال، خطر قریب الوقوع تعطیلی دولت ایالات متحده می تواند به دلیل تأثیر منفی آن بر بخش بانکی، تهدیدی بالقوه برای قیمت بیت کوین (BTC) باشد.

مجله: آیا پس از فروپاشی FTX می توان به صرافی های ارز مجازی اعتماد کرد؟


نویسنده: Amaka Nwaokocha
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا