اخبار ارز دیجیتال

سام بنکمن-فرید، مؤسس FTX از دادگاه می‌خواهد اتهامات را رد کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

وکلای مدافع سام بنکمن-فرید امیدوارند که به جز سه اتهام علیه او در پرونده 8 مه رد شوند.

موسس و مدیر عامل سابق FTX سام بنکمن-فرید (SBF) به دنبال رد حداکثر 10 اتهام جنایی علیه خود در دادگاه است و مدعی است که وی در چندین مورد جرمی را بیان نکرده است.

طبق اسناد دادگاهی که در 8 مه در ناحیه جنوبی نیویورک ثبت شد، تیم حقوقی SBF سه فقره توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری کالایی، توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری اوراق بهادار و توطئه برای ارتکاب پولشویی را پیدا کرد و خواستار رد همه آنها شد.

در رابطه با این اقدام، مولی وایت، محقق ارزهای دیجیتال، پیشنهاد کرد که «به نظر می‌رسد حداقل بخشی از آن به این واقعیت مربوط می‌شود که پس از توافق استرداد SBF هزینه‌های اضافی اضافه شده است.»

لوئیس کاپلان، قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده، در 15 ژوئن به استدلال های درخواست اخراج رسیدگی خواهد کرد و دادستان ها تا 29 ماه مه فرصت دارند تا پاسخ دهند.

مربوط: قاضی ورشکستگی FTX فروش LedgerX را تایید کرد

اگرچه بقیه دستیاران SBF همگی به گناه خود اعتراف کرده اند و موافقت کرده اند که با دادستان همکاری کنند، اما خود مرد همچنان از اتهامات وارده بر او بی گناه است.

SBF از دسامبر در خانه پدر و مادر پائولو آلتو در حصر خانگی به سر می برد و در یک تحول اخیر، قاضی لوئیس کاپلان گفت که علیرغم درخواست تیم حقوقی SBF برای جبران، تماس های تلفنی والدین SBF شنود شده است. من تأیید می کنم که دارم شرایط کفالت را برآورده کرد.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات رمزنگاری – نکات بیشتر در مورد مالیات رمزنگاری شده

این کار در حال انجام است و به محض در دسترس شدن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.نویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا