اخبار ارز دیجیتال

۱۲ نفر در مورد سرنوشت سام بنکمن فرید، مدیر عامل سابق FTX تصمیم خواهند گرفت

۴۵ هیئت منصفه بالقوه پس از اینکه از آنها خواسته شد درباره سابقه، شغل، تحصیلات، شریک زندگی، فرزندان و سن خود صحبت کنند، به ۱۲ نفر کاهش یافتند.

بر اساس گزارش ها، یک دستیار پزشک باردار، یک راهبر قطار و یک بانکدار سابق سرمایه گذاری جزو ۱۲ نفری هستند که در نهایت سرنوشت سام بانکمن فرید، مدیر عامل سابق FTX را تعیین می کنند.

خبرنگار میدانی کوین تلگراف، آنا پائولا پریرا گزارش داد، در ۴ اکتبر، دومین روز محاکمه در منهتن، فهرستی متشکل از ۴۵ هیئت منصفه به ۱۲ نفر کاهش یافت.

به هر یک از اعضای هیئت منصفه یک دقیقه فرصت داده شد تا خود را شامل سوابق، سن، شغل، تحصیلات، سابقه روابط و فرزندان خود معرفی کنند.

پریرا از Cointelegraph خاطرنشان کرد که یکی از اعضای هیئت منصفه بالقوه گفت همسرش برای یک شرکت حقوقی کار می کرد که در گذشته خدماتی به FTX ارائه می کرد، اما مشخص نیست که آیا او انتخاب شده است یا خیر.

گزارش شده است که یکی از اعضای بالقوه منصفه پس از افشای این که برای شرکتی که در FTX و Alameda Research سرمایه‌گذاری می‌کرده کار می‌کرده معذور شد. مطابق با به متیو راسل لی از انتشارات شهر داخلی.

لوئیس آ. کاپلان، قاضی دادگاه منطقه، سپس با دادستان ها و وکلای بانکمن فرید در مورد انتخاب هیئت منصفه صحبت کرد و ۱۲ هیئت منصفه نهایی را حدود ۱۵ دقیقه بعد اعلام کرد.

نمایی از خارج از دادگاه عالی نیویورک، در فاصله کوتاهی از محل برگزاری دادگاه کلاهبرداری بانکمن فرید.منبع: کوین تلگراف

بر اساس گزارش ۴ اکتبر بلومبرگ و TechCrunch، فهرست نهایی هیئت داوران با ۹ زن و سه مرد تحت سلطه زنان خواهد بود.

سن آنها از اوایل دهه ۳۰ تا اواخر دهه ۶۰ متغیر است و حرفه آنها در صنایع مختلفی از جمله پزشکی، مالی، حقوق، فناوری اطلاعات و آموزش و پرورش است. پنج نفر از آنها تحصیلات دانشگاهی دارند. لیست کامل اعضای هیئت منصفه در زیر آمده است.

 • این مرد در اواخر دهه ۶۰ زندگی خود، یک بانکدار سرمایه گذاری برای شرکتی به نام برادران سالومون بود. او مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه استنفورد دریافت کرد.
 • این مرد ۵۹ ساله از بحث در مورد ماهیت شغل خود خودداری کرد، اما گفت که شرکت او در حال حاضر تحت شکایت قرار دارد. گفته می شود که این مرد در گذشته در هیئت منصفه حضور داشته است.
 • این مرد ۶۱ ساله برای خدمات پستی ایالات متحده کار می کند. او همسر و فرزندی ندارد و در گذشته در هیئت منصفه حضور داشته است.
 • این زن ۳۹ ساله در حال حاضر به عنوان دستیار پزشک کار می کند و قبلاً به عنوان مبلغ پزشکی در جمهوری دومینیکن خدمت می کرد. او در هفته ۱۰ بارداری است و با یک توسعه دهنده وب ازدواج کرده است.
 • زنی میانسال که قبلا در دانشگاه دوک تحصیل کرده و تجربه مدیریت فعالیت های غیرانتفاعی و فعالیت های جمع آوری کمک های مالی را دارد.
 • زنی ۵۰ ساله به عنوان رهبر ارکستر کار می کند. او مادر پنج فرزند است. بر اساس گزارش ها، دو کودک از پنج کودک مجرم شناخته شدند.
 • این زن ۶۵ ساله افسر سابق زندان است.
 • طبق گزارش ها، این زن ۳۳ ساله به عنوان پرستار در وستچستر نیویورک کار می کند و در دانشگاه ایالتی نیویورک در بینگهمتون تحصیل می کند.
 • این زن ۴۰ ساله در حال حاضر به عنوان مددکار اجتماعی بیکار است و قبلا در دانشگاه پرینستون و دانشگاه کلمبیا تحصیل کرده است.
 • زنی در مدرسه ای در برانکس نیویورک کار می کند. او قبلا در دانشگاه بوفالو و دانشگاه سیراکوز تحصیل کرده بود.
 • زنی که در صنعت تبلیغات کار می کند. او یک دختر ۱۸ ساله و یک پسر ۱۲ ساله دارد.
 • زنی ۵۵ ساله به عنوان معلم آموزش ویژه در راکلند نیویورک کار می کند.

مربوط: Sam Bankman Freed FTX Trial – 5 چیز که باید بدانید

پس از انتخاب هیئت منصفه، دادستان و دفاع ۱۵ دقیقه سخنان آغازین را بیان کردند. سپس قاضی کاپلان پس از شنیدن شهادت مارک جولیارد، دلال کوکا که حدود ۸۰۰۰۰ دلار به FTX ضرر کرده و آدام یدیدیا، دوست نزدیک بانکمن فرید، پرونده را بسته اعلام کرد.

محاکمه جنایی بانکمن فرید قرار است شش هفته طول بکشد. او به دلیل نقشش به عنوان مدیر عامل در سقوط تکان دهنده FTX در نوامبر با هفت اتهام مرتبط با کلاهبرداری مواجه است.

مجله: کارآگاه بلاک چین: Chainalysis با فروپاشی کوه Gox متولد شد


نویسنده: Brayden Lindrea
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا