🚨 اخبار ارز دیجیتال

سام بنکمن-فرید، بنیانگذار FTX، سیل «دارایی ها خوب است» را از توییتر حذف کرد

سام بنکمن-فرید یک موضوع توییتر را حذف کرده است که در آن سعی می‌کرد به مشتریان اطمینان دهد که FTX و دارایی‌های آن‌ها در این پلتفرم «مشکلی نیست».

سام بنکمن-فرید، بنیانگذار و مدیر عامل صرافی مشکل دار ارزهای دیجیتال FTX، به نظر می رسد از اظهارات خود در مورد ایمنی نگهداری مشتریان در FTX عقب نشینی کرده است.

Bankman-Fried یک موضوع توییتر را حذف کرده است که سعی می کرد به مشتریان اطمینان دهد که FTX و دارایی های آنها در این پلتفرم “بدون مشکل” هستند.

مدیر عامل FTX در ۷ نوامبر یک رشته از چهار توییت مختلف را در توییتر منتشر کرد و ادعا کرد که FTX “به اندازه کافی برای پوشش تمام دارایی های مشتریان خود” دارد. Bankman-Fried همچنین گفت که این شرکت در دارایی های مشتری سرمایه گذاری نمی کند، تمام برداشت ها را پردازش می کند و “به این کار ادامه خواهد داد.”

یکی از توییت‌هایی که از زمان حذف آن‌ها حذف شده است، می‌گوید: «ما سابقه طولانی در حفاظت از دارایی‌های مشتری داریم و این امر امروز نیز ادامه دارد.

سیل SBF حذف شده، منبع اسکرین شات: اسلش کریپتو

طبق منابع متعدد در توییتر، مدیر عامل FTX در حدود ساعت ۲۲:۳۰ به وقت UTC در ۸ نوامبر یا ساعاتی پس از اعلام قرارداد استراتژیک با Binance، اعلام کرد که “دارایی ها خوب هستند.” موضوع را حذف کرد. به عنوان بخشی از این معامله، بایننس برای کمک به صرافی مشکل دار برای غلبه بر “بحران قابل توجه نقدینگی” با خرید FTX موافقت کرده است.

اخبار خرید اندکی پس از چندین گزارش منتشر شد اشاره به FTX اکثر برداشت های سکه را به طور موقت به حالت تعلیق درآورده است. بسیاری از جامعه ارزهای دیجیتال نگران کند شدن برداشت FTX، لو رفتن ترازنامه شرکت خواهر FTX Alameda Research، و بایننس انحلال دارایی های توکن FTX (FTT) خود هستند.

جامعه از اینکه SBF تصمیم گرفت این توییت را حذف کند، خشمگین است سرزنش کردن بنیانگذار FTX که “به طور آشکار” در مورد وضعیت دارایی های صرافی دروغ گفت.

یکی از کاربران توییتر که مدیریت Pledditor را بر عهده دارد، همچنین اشاره کرد که SBF قبلاً یک حساب تصادفی را بازنشر کرده بود که به معنای ایردراپ برای افرادی بود که سکه‌های خود را از FTX برداشت نمی‌کردند. علاقه مندان به ارزهای دیجیتال پیشنهاد کرده اند که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده باید چنین اقدامی را انجام دهد. حالت: “یک قول ضمنی مبنی بر اینکه SBF در واقع پاسخگو نیست زیرا توسط خود SBF توییت نشده است.”

مربوط: گفتن “این یک توصیه مالی نیست” شما را از زندان خارج نمی کند – وکیل رمزارز

برخی از ناظران ارزهای دیجیتال نسبت به آینده کاربران FTX که همچنان دارایی های خود را در صرافی ها ذخیره می کنند کمتر خوش بین هستند. به گفته دیلان لیکلر، تحلیلگر ارشد در مدیریت UTXO، مشتریان FTX در حال حاضر من یک طلبکار بدون وثیقه هستم.

اخبار FTX باعث سقوط بزرگ دیگری در بازار ارزهای دیجیتال شده است که در سال جاری سقوط کرده است و بیت کوین (BTC) به زیر ۱۸۰۰۰ دلار رسیده است. به گفته CoinGecko، تا لحظه نگارش این مقاله، ارزش کل بازار در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۱۰ درصد کاهش یافته است.نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا