🚨 اخبار ارز دیجیتال

برنامه محاکمه جنایی سام بنکمن فرید، بنیانگذار FTX فاش شد

دانیل کودرا، دستیار دادستان ایالات متحده در این جلسه گفت که وزارت دادگستری تخمین می زند که این پرونده چهار تا پنج هفته طول بکشد.

بر اساس تقویم محاکمه ای که در دادگاه علنی منتشر شده است، سام بانکمن فرید، مدیر عامل سابق FTX، حداقل ۲۱ روز را در دادگاه به عنوان بخشی از محاکمه جنایی خود سپری خواهد کرد. این رویداد به طور جدی از ۴ اکتبر آغاز خواهد شد و تا ۹ نوامبر ادامه خواهد داشت. اسکله.

تقویم رو به رشد دادگاه که در ۲۸ سپتامبر اعلام شد، با انتخاب هیئت منصفه در ۳ اکتبر آغاز می شود. اولین تاریخ رسمی محاکمه بانکمن فرید، ۴ اکتبر است، زمانی که بحث در مورد هفت اتهام کلاهبرداری علیه او آغاز می شود.

دو اتهام اساسی وجود دارد که دادستان ها باید هیئت منصفه را متقاعد کنند که Bankman-Freed مرتکب جرم شده است. پنج اتهام دیگر “توطئه” شامل دادستان ها می شود که هیئت منصفه را متقاعد می کنند که بانکمن فرید این جنایت را طراحی کرده است.

۱۵ روز آزمایشی کامل در ماه اکتبر و ۶ روز دیگر در نوامبر وجود دارد. دادگاه از ۲۰ اکتبر تا ۲۵ اکتبر و در روزهای آخر هفته برگزار نخواهد شد. ۹ اکتبر و ۱۰ نوامبر نیز تعطیلات رسمی خواهند بود و هیچ دادگاهی برای ۳ نوامبر برنامه ریزی نشده است.

تقویم آزمایشی آزاد ایالات متحده در برابر سم بنکمن. سس: ناظر دادگاه

بانکمن فرید، مدیر عامل سابق FTX، از ۱۱ اوت در بازداشتگاه موقت متروپولیتن به سر می برد. بانکمن فرید، از طریق وکیل خود، درخواست های متعددی را برای آزادی مشروط به منظور آماده سازی برای محاکمه های آینده ارائه کرده است.

آخرین تلاش او مجدداً توسط قاضی منطقه ای ایالات متحده، لوئیس کاپلان در ۲۸ سپتامبر رد شد، او حکم داد که بنکمن-فرید با توجه به جوانی خود فراری خواهد بود و “حکم بسیار طولانی” که در صورت محکومیت با آن روبرو خواهد شد، نشان داد که این می تواند خطرناک باشد.

“وقتی همه چیز شروع به تاریک شدن می کند … شاید زمان آن رسیده است که او سعی کند فرار کند.”

اما کاپلان با نگرانی‌های مدافع ابراز همدردی کرد و گفت که به بانکمن فرید اجازه داده بود در ساعت ۷ صبح به وقت محلی در اکثر روزهای محاکمه در دادگاه حاضر شود تا قبل از شروع شهادت با وکلای دادگستری صحبت کند.

مربوط: درخواست وثیقه موقت سام بنکمن آزاد با نزدیک شدن به تاریخ دادگاه رد شد

در جلسه استماع ۲۸ سپتامبر، دانیل کودلر، دستیار دادستان ایالات متحده گفت که وزارت دادگستری تخمین می زند که این پرونده می تواند چهار تا پنج هفته طول بکشد.

SBF پس از سقوط FTX به هفت فقره کلاهبرداری و توطئه گناهکار اعتراف کرد، اما ممکن است با حداکثر مجازات قانونی ۱۱۰ سال زندان روبرو شود.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های ارزهای دیجیتال واقعا با پول شما چه می کنند؟

نویسنده: Martin Young
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا