🚨 اخبار ارز دیجیتال

بنا به گزارش ها، بنیانگذار FTX پس از آزادی به قید وثیقه، ۶۸۴۰۰۰ دلار دریافت کرد

طبق تحقیقات زنجیره ای، SBF در زمانی که در حبس خانگی بود، ۶۸۴۰۰۰ دلار از یک صرافی ارز دیجیتال سیشل پول نقد کرده است.

بر اساس داده‌های زنجیره‌ای، سام بانکمن-فرید، بنیان‌گذار FTX، مدت کوتاهی پس از آزادی از وثیقه، یک تن ارز دیجیتال را نقد کرد.

طبق تحقیقات زنجیره‌ای توسط BowTiedIguana، مربی DeFi، SBF در حبس خانگی ۶۸۴۰۰۰ دلار ارز دیجیتال را در صرافی‌های سیشل نقد کرد.

BowTiedIguana، تحلیلگر امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) در ۲۹ دسامبر توییت کرد. گزارش مجموعه ای از تراکنش های مبهم کیف پول که ظاهراً به SBF مرتبط است نشان می دهد که مدیر عامل سابق FTX ممکن است شرایط آزادی خود را نقض کرده باشد تا بیش از ۱۰۰۰ دلار بدون مجوز دادگاه خرج نکند.

بر اساس تحلیل BowTiedIguana، آدرس عمومی SBF (0xD5758) در ۲۸ دسامبر تمام اتر باقیمانده (ETH) را به آدرس جدید ایجاد شده (0x7386d) ارسال کرد. BowTiedIguana اشاره کرد که در آگوست ۲۰۲۰ SBF آدرسی را که متعلق به خالق Sushiswap از سرآشپز Nomi بود، تحویل گرفت.

ظرف چند ساعت، 0x7386d مبلغی بالغ بر ۳۶۷۰۰۰ دلار از ۳۲ آدرس شناسایی شده به عنوان کیف پول Alameda Research و ۳۲۲۰۰۰ دلار دیگر از کیف پول های دیگر دریافت کرد. به گفته تحلیلگران DeFi، تمام وجوه به RenBridge، یک صرافی متمرکز ارز دیجیتال و پل رمزنگاری در سیشل تعلق گرفت.

مرتبط: SBF با مشاور ارشد بایدن دو ماه قبل از سقوط FTX ملاقات کرد: گزارش

0x7386d در مجموع ۵۱۹.۵ اتر (ETH) یا تقریباً ۶۲۹۰۰۰ دلار به 0x64e9B ارسال کرد و همچنین وجوهی را از آدرسی با برچسب Alameda Research دریافت کرد. BowTiedIguana همچنین ۵ تراکنش جداگانه زیر ۵۱ ETH (61000 دلار) را شناسایی کرد. اینها برای انتقال وجوه به کیف پول های تازه ایجاد شده و سپس «به صرافی های مستقر در سیشل» استفاده می شد.

علاوه بر این، کیف پول 0x64e9B مرتبط با SBF، سه بخش ۲۰۰۰۰۰ Tether (USDT) را به صرافی FixedFloat ارسال کرد.

این مقاله در حال توسعه است و به روز خواهد شد.نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا