اخبار ارز دیجیتال

مهندس ارشد سابق FTX در پرونده بانکمن-فرید با دادستان های فدرال گفتگو می کند

گزارش‌ها حاکی از آن است که سومین مدیر اجرایی سابق مرتبط با FTX در حال بررسی ارائه مدارک علیه سام بنکمن-فرید است تا بتواند مجازات ملایم‌تری داشته باشد.

در حالی که تحقیقات FTX ادامه دارد، نیشاد سینگ، رئیس سابق مهندسی در صرافی ارزهای دیجیتال، مدیران سابق FTX و Alameda Research، گری وانگ و کارولین الیسون را با دادستان‌های فدرال دنبال کرده است.

طبق گزارش بلومبرگ در 10 ژانویه، سینگ هفته گذشته قبل از اینکه دادستان مشخص کند که آیا او اطلاعات ارزشمندی دارد که می تواند در پرونده علیه سام بنکمن-فرید، بنیانگذار FTX ارائه دهد، قبل از دفتر دادستانی ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک دیده شد. جلسه پروفایل برای گزارش.

دادستان ها به بینش سینگ در مورد مشارکت های سیاسی FTX علاقه مند هستند، زیرا یکی از اتهاماتی که بانکمن-فرید با آن مواجه است، نقض مالی کمپین است.

سینگ طی سال‌ها مشارکت‌های سیاسی قابل توجهی داشته است و ممکن است به دادستان‌ها کمک کند تا مشارکت‌های سیاسی FTX را بهتر درک کنند.

همکاری و اطلاعات او در صورتی که اطلاعات او با ارزش تلقی شود، می تواند منجر به معامله ای شود.

سینگ به‌عنوان مدیران سابق مرتبط با FTX که با دادستان‌های فدرال به توافق رسیدند، به یکی از بنیان‌گذاران FTX و مدیر عامل سابق آلامدا وانگ و الیسون می‌پیوندد.

پس از اینکه وانگ و الیسون دادخواست های خود را ثبت کردند، دامیان ویلیامز، دادستان ایالات متحده، در دسامبر 2022 به کسانی که در تقلب در FTX و Alameda دخیل بودند هشدار داد و گفت: “قبل از اینکه برای دیدن شما بیایم، لطفا بیایم و ما را ببینم.”

در 5 ژانویه، گزارش شد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در حال بررسی سینگ به دلیل نقش احتمالی در کلاهبرداری از سرمایه گذاران و کاربران FTX است.

مربوط: سقوط FTX ممکن است «اعتماد بیشتر» را به اکوسیستم کریپتو افزایش دهد – Nomura Executive

این در پی خبری است که سیاستمداران و رسانه‌ها قصد داشتند 6.6 میلیون دلار کمک مالی FTX را در دسامبر 2022 برگردانند و سه گروه برجسته دموکرات اعلام کردند که 100 میلیون دلار کمک مالی به سرمایه‌گذارانی که پول خود را از دست داده‌اند، اعلام کرده‌اند. تصمیم گرفتند بیش از یک میلیون دلار را برگردانند.

پرونده اخیر در نوامبر 2022 نشان داد که آلامدا 543 میلیون دلار به سینگ وام داده است. – مدیرعامل، رایان سلام.

نویسنده: Ciaran Lyons

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا