اخبار ارز دیجیتال

فایل‌های FTX برای در دست گرفتن کنترل دارایی‌های رمزنگاری‌شده بازیابی شده، حرکتی را علیه Galaxy Digital انجام می‌دهند.

گلکسی دیجیتال قصد دارد فروش دارایی های رمزنگاری شده FTX ورشکسته را مدیریت کند و به اشتراک گذاری توکن های خاص برای تولید بازده غیرفعال کمک کند.

در ۲۴ آگوست، این شرکت دادخواستی را به دادگاه ورشکستگی دلاور ارائه کرد و به دنبال تأیید و تأیید دستورالعمل‌های فروش دارایی‌های دیجیتالی بازیابی شده در جریان روند ورشکستگی بود.

این پرونده به تشریح درخواست FTX می‌پردازد و برنامه‌هایی را برای انتقال نزدیک به ۷ میلیارد دلار توکن‌های ارزهای دیجیتال بازیابی شده به گلکسی دیجیتال پس از فروپاشی صرافی در سال ۲۰۲۲ نشان می‌دهد.

مرتبط: FTX برنامه های بازسازی را اعلام کرد، پیشنهاد راه اندازی مجدد مبادلات فراساحلی

FTX برای فروش احتمالی ارزهای دیجیتال و توکن های سهام که از طریق Galaxy Digital نگهداری می شوند، همانطور که در بیانیه اولیه توضیح داده شده است، آماده می شود. این پرونده یک “برنامه جامع مدیریت و کسب درآمد” را برای دارایی های رمزنگاری خود با هدف کاهش قرار گرفتن در معرض نوسانات و احتمال بازپرداخت قانونی به طلبکاران توصیف می کند.

FTX Galaxy Digital را به عنوان یک مشاور سرمایه گذاری ثبت شده حفظ خواهد کرد و از “تخصص” خود در بازار دارایی های دیجیتال برای کمک به حداکثر رساندن ارزش سبد توکن خود استفاده می کند.

این شرکت به تعدادی از مزایای بالقوه این مشارکت اشاره کرد، از جمله توانایی فروش ناشناس دارایی های خود به بازار و کاهش خطر دستکاری بازار.

“به طور مشابه، متعهدین انتظار دارند که تخصص مشاور سرمایه گذاری در ارزش گذاری بسیار مهم باشد.

FTX در دستورالعمل های سرمایه گذاری عمومی خود بیان کرده است که Galaxy Digital در آینده دارایی های دیجیتالی مختلف متعلق به FTX را به فروش خواهد رساند و مسئولیت پوشش بیت کوین (BTC) و Ethereum (ETH) را قبل از هرگونه فروش احتمالی بر عهده خواهد داشت.

FTX فروش دارایی‌های کریپتو خود را به فیات در نظر خواهد گرفت تا از نوسانات بازار بکاهد، در حالی که از بازارهای پوشش ریسک نقدینگی بیت‌کوین و اتریوم برای جلوگیری از نوسانات غیرمنتظره قیمت قبل از فروش استفاده می‌کند.

در پرونده FTX برنامه هایی برای سرمایه گذاری و فروش بخشی از دارایی های رمزنگاری خود از طریق Galaxy Digital مشخص شده است. منبع: بایگانی SEC.

امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) نیز در پرونده اشاره کرد و اشاره کرد که FTX، تحت رهبری گلکسی دیجیتال، قصد دارد ارزهای رمزپایه خاصی را برای ایجاد درآمد بازده غیرفعال به اشتراک بگذارد.

بدهکاران استدلال می‌کنند که شرط‌بندی دارایی‌های دیجیتالی خاص مطابق با قانون سهامداری به نفع املاک و مستغلات و در نهایت برای طلبکاران از طریق ایجاد بازدهی کم‌ریسک از دارایی‌های دیجیتال غیرفعال است.»

شرکت مدیریت دارایی دیجیتال مایک نووگراتز، گلکسی دیجیتال، ظاهراً دارایی‌های ارز دیجیتال باقیمانده صرافی ورشکسته FTX را مدیریت خواهد کرد.

در میان روند ورشکستگی در حال انجام، FTX اخیراً یک طرح بازسازی ارائه کرده است که پیشنهاد ایجاد یک صرافی دریایی راه‌اندازی مجدد را دارد. این می تواند به طلبکاران این امکان را بدهد که برخی از وجوه از دست رفته را بپردازند یا سهمی از سهام، توکن ها یا سایر منافع را در راه اندازی مجدد FTX انتخاب کنند.

مجله: آیا می توان به صرافی های کریپتو پس از سقوط FTX اعتماد کرد؟

نویسنده: Gareth Jenkinson

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا