اخبار ارز دیجیتال

پس از شناسایی نادرست، مدیر FTX فاش شد که کمک کننده بزرگی به حزب دموکرات اورگان است

گزارش شده است که مدیر مهندسی FTX 500000 دلار به حزب دموکرات اورگان ایالات متحده کمک کرده است.

فاش شده است که یکی از مدیران ارشد FTX یک اهداکننده مرموز است که 500000 دلار به حزب دموکرات در اورگان ایالات متحده اهدا کرده است.

بر اساس گزارش‌های محلی، دموکرات‌های اورگان در ابتدا به مقامات انتخابات ایالتی گفتند که کمک مالی ۵۰۰ هزار دلاری از طرف Prime Trust، یک فین‌تک مبتنی بر کریپتو مستقر در نوادا، دریافت شده است.

اما در 1 نوامبر، رئیس حزب فاش کرد که منبع واقعی بودجه پشت این کمک مالی، نیشاد سینگ، مدیر مهندسی FTX، چهارمین کمک کننده بزرگ حزب دموکرات ایالت از نوامبر 2020 است. من آن را انجام دادم.

ظاهراً سردرگمی اولیه در مورد اینکه چه کسی پشت این کمک 500000 دلاری بود وجود داشت.

براد مارتین، مدیر اجرایی ایالت حزب در ماه اکتبر، «بر اساس اسناد دریافتی از بانک ما» به اورگان لایو گفت که حزب «به طور منطقی معتقد است که این کمک مالی در واقع از طرف Prime Trust LLC است.» من واقعاً به آن اعتقاد داشتم.

هفته‌ها پس از اهدای 4 اکتبر، پس از اینکه رسانه‌های محلی این سوال را مطرح کردند که چرا استارت‌آپ لاس‌وگاس چنین مشارکت بزرگی انجام می‌دهد، سینگ در 28 اکتبر با مارتین تماس گرفت و گفت: «او یک (دموکرات) (اورگان) و پرایم تراست است. LLC مشارکت کننده نبود.»

سخنگوی Prime Trust در 1 نوامبر به OregonLive گفت: “این پرایم تراست تامین مالی PAC نیست. Prime Trust فقط انتقال را از طرف مشتری انجام می دهد.”

بر اساس گزارش‌ها، حزب از آن زمان، افشای بودجه کمپین دولتی را اصلاح کرد تا منعکس کننده اهداکنندگان واقعی باشد.

مطالب مرتبط: سام بنکمن-فرید می تواند تا 1 میلیارد دلار در سال 2024 برای خنثی کردن بازگشت ترامپ هزینه کند.

ماهیت مشارکت ممکن است برای برخی تعجب آور نباشد. در حالی که Shin در گذشته از طریق Prime Trust به کمک های مالی سیاسی مرتبط بوده است، سیاست ایالت اورگان قبلاً کانون توجه FTX بوده است.

در گزارش پولیتیکو در آوریل آمده است که کمک 14 میلیون دلاری پرایم تراست به حفاظت از آینده ما PAC با حمایت مدیر عامل FTX سام بنکمن فرید، همانطور که FTX تایید می کند، بیش از 1 میلیون دلار از سینگ خواهد بود. این مبلغ شامل دلار و مابقی از طرف سینگ است. بانکمن-فرید.

در آن زمان، FTX از اظهار نظر در مورد اینکه چرا وجوه از طریق Prime Trust هدایت می‌شوند، خودداری کرد، و سخنگوی Prime Trust تنها گفت که این نوع تراکنش “متداول” است.

همچنین گفته می‌شود که Super PAC از آینده ما محافظت کنید، 8 تا 10 میلیون دلار به کمپین کریک فلین کمک کرده است.

به گفته سازمان غیردولتی Open Secrets، Prime Trust و Singh نیز در این کمک‌ها مشارکت داشتند.

کوین تلگراف با حزب دموکراتیک اورگان و برد مارتین تماس گرفت، اما تا زمان انتشار هیچ پاسخی دریافت نکرد.

نویسنده: Derek Andersen

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا