اخبار ارز دیجیتال

گزارش: مدیر سابق FTX پس از اعتراف به گناه، املاک، اتومبیل و 11 میلیون دلار را واگذار کرد

بر اساس گزارش ها، رایان سلامه با قرار وثیقه یک میلیون دلاری آزاد خواهد شد تا جلسه دادگاه برای مارس 2024 برگزار شود.

رایان سلامه، مدیر عامل سابق بازارهای دیجیتال FTX، به اتهامات مربوط به توطئه برای کلاهبرداری از کمیسیون انتخابات فدرال و اداره یک تجارت انتقال پول غیرمجاز اعتراف کرده است.

بر اساس اطلاعیه 7 سپتامبر وزارت دادگستری ایالات متحده، سلامه در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک به جرم خود اعتراف کرد و با اتهامات جنایی مرتبط با صرافی منحل شده ارز دیجیتال FTX روبرو شد. او چهارمین شخصیت اصلی شد. . مدیران عامل سابق ممکن است با چندین سال زندان به دلیل اتهامات مالی کمپین و همچنین مجازات های زندان اضافی مربوط به اداره یک تجارت انتقال پول بدون مجوز مواجه شوند.

مدیر سابق FTX به اتهامات جنایی اعتراف کرده است، اما ساموئل ریموند، معاون دادستان ایالات متحده گزارش داده است. گفت سلامه پس از محاکمه جنایی سام بنکمن فرید، مدیرعامل سابق FTX، که قرار است در 3 اکتبر آغاز شود، به صورت مشروط قرار خواهد گرفت. گزارش شده است که سلامه قصد دارد 6 میلیون دلار جریمه به دولت ایالات متحده و 5 میلیون دلار جریمه به بدهکاران FTX بپردازد و دو ملک را تخلیه کند. حتی در ماساچوست و پورشه به نام او.

به گزارش Inner City Press ‘7 سپتامبر گفته می شود که “این توسط Sam Bankman Freed حمایت شد. من می دانستم که ممنوع است. […] به عنوان مدیر تسویه حساب در Alameda، از بانکی استفاده کردم که در کالیفرنیا استفاده می شد. نمیدونستم به مجوز نیاز دارم ولی الان فهمیدم ”

در زمان انتشار، سلامه با قرار وثیقه یک میلیون دلاری آزاد است و برای مارس 2024 حکم تعیین شده است.

این یک داستان در حال توسعه است و با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا