اخبار ارز دیجیتال

FTX Estate 5.5 میلیون سکه سولانا را در اختیار دارد

سکه‌های شرط‌بندی شده ۱۲۲ میلیون دلار ارزش داشتند که نشان دهنده بخش کوچکی از دارایی سولانا FTX است.

به نظر می رسد FTX Estate نسبت به توکن بومی سولانا (SOL) صعودی باشد زیرا در ۱۳ اکتبر بیش از ۵.۵ میلیون سکه SOL را به اشتراک گذاشت. با توجه به داده‌های روی زنجیره، کیف پول شناسایی شده توسط FTX، سکه‌ها را به اعتبارسنجی Figment ارسال کرد. این یک شرکت برای سرمایه گذاران نهادی است.

معامله است شناسایی شده توسط ردیاب بلاک چین هشدار نهنگ و فراتر از آن شناخته شده است به عنوان یک آدرس املاک و مستغلات FTX توسط محقق مستعار Ashpool در زنجیره. سکه‌های شرط‌بندی شده ۱۲۲ میلیون دلار ارزش داشتند که نشان دهنده بخش کوچکی از دارایی SOL FTX است.

شرط بندی شامل قفل کردن مقدار مشخصی سکه برای مدت زمان معینی است. سهامداران برای تامین امنیت شبکه با سهام خود، جوایز سکه SOL دریافت می کنند.

FTX یک سرمایه‌گذار اولیه در Solana است و هر ماه مقدار زیادی SOL دریافت می‌کند که طبق یک برنامه زمان‌بندی تعیین‌شده باز می‌شود. FTX Estate این امکان را دارد که در هر زمانی این دارایی ها را نقد کند. FTX Real Estate توسط یک متولی ورشکستگی نظارت می شود. نقش اصلی آن شامل بازیابی دارایی ها به طلبکاران بورس است.

در ماه سپتامبر، دادگاهی در ایالات متحده فروش ۱.۳ میلیارد دلاری SOL از FTX را تایید کرد که باعث نگرانی دارندگان در مورد قیمت ضعیف شد. برای جلوگیری از فشار بیشتر بر بازار ارزهای دیجیتال، دادگاه ورشکستگی ملزم به انجام فروش هفتگی از طریق یک مشاور سرمایه گذاری شد. این تصمیم باعث شد که قیمت SOL در ۱۱ سپتامبر به کمترین میزان در دو ماه گذشته یعنی ۱۷.۳۴ دلار سقوط کند.

FTX دارای ۳.۴ میلیارد دلار دارایی دیجیتال A است. این ۱۰ دارایی برتر این شرکت است و شامل Solana، بیت کوین (BTC)، اتر (ETH)، Aptos (APT) و سایر ارزهای رمزنگاری شده است. طبق پرونده دادگاهی در سپتامبر، از نوامبر گذشته که صرافی برای حمایت از ورشکستگی ثبت شد، بیش از ۷ میلیارد دلار بازیابی شده است.

سام بنکمن فرید، بنیانگذار FTX، به اتهام کلاهبرداری و توطئه برای کلاهبرداری در دادگاه منطقه منهتن محاکمه می شود. اگر مجرم شناخته شود، ممکن است به ۱۱۵ سال زندان محکوم شود.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال خود در بازارهای بی ثبات محافظت کنید – بیت کوین OG و کارشناسان افکار خود را به اشتراک می گذارند


نویسنده: Ana Paula Pereira
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا