اخبار ارز دیجیتال

بدهکاران FTX به دنبال احضاریه داخلی برای Sam Bankman-Fried هستند

FTX و طرف‌های تحت‌تأثیر درخواست احضاریه‌ای از دادگاه کرده‌اند که نزدیک‌ترین مشاوران Sam Bankman-Fried را مجبور به ارائه اسناد و اطلاعات برای تحقیقات جاری کرده است.

درخواستی که در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای ناحیه دلاور ارائه شده است به دنبال به دست آوردن اطلاعات ارزشمند از برادر و مادر بنیانگذاران FTX، گابریل بنکمن-فرید و باربارا فرید و دیگران است.

بر اساس این پرونده، FTX و بدهکاران آن در حال تعقیب دارایی های املاک و مستغلات متعلق به شرکت و سرمایه گذاران آن هستند. با این حال، همه دستیاران Bankman-Fried به درخواست‌های اطلاعات پاسخ ندادند. این پرونده نشان می دهد که نماینده قانونی FTX Trading COO Zhe “Constance” Wang و پدر سام، جوزف بنکمن، تنها طرف هایی هستند که برای به اشتراک گذاری اطلاعات موافقت کرده اند.

از زمان اعلام ورشکستگی، FTX و بدهکاران آن برای یافتن و ایمن سازی دارایی ها، پاسخگویی آنها و حفظ ارزش دارایی های سهامداران خود تلاش کرده اند. با این حال، همانطور که قبلاً Cointelegraph گزارش داده بود، مدیریت اصلی FTX دارای کنترل‌های امنیتی و نگهداری ضعیف بود که تلاش‌های بازیابی را تشدید کرد.

این پرونده همچنین مدیر عامل سابق FTX را هدف قرار می دهد و با استناد به وعده های عمومی در رسانه های اجتماعی مبنی بر “کمک به مشتریان”، “توضیح آنچه اتفاق افتاده است” و داوطلبانه اعلام ورشکستگی می کند. آنها تمایلی به کمک ندارند.

با وجود این اظهارات، آقای ساموئل بنکمن-فرید داوطلبانه این درخواست را اجابت نکرده یا به آن عمل نکرده است. در نتیجه، احضاریه مورد تایید دادگاه لازم است.”

Bankman-Fried تنها FTX Insider نیست که درخواست همکاری را الزامی نمی کند. گری وانگ، مدیر عامل سابق گروه FTX و کارولین الیسون، مدیر ارشد اجرایی Alameda Research، درخواست‌های اطلاعات را رد کردند، در حالی که باربارا فرید کاملاً این درخواست را “نادیده گرفت”.

Nishad Singh و Gabriel Bankman-Fried، بنیانگذاران گروه FTX، تاکنون هیچ “دخالت معناداری” یا پاسخی برای همکاری در روند ورشکستگی در حال انجام ارائه نکرده اند.

این احضاریه که به دنبال جمع‌آوری اطلاعات بیشتر از بانکمن-فرید و مشاورانش است، به عنوان کمک به بازیابی «دارایی‌های املاک و مستغلات قابل توجهی» که منجر به مرگ FTX منتقل شده است، تبلیغ می‌شود.

این پرونده همچنین استدلال می کند که دادگاه ها معمولاً به مدیران و مشاوران سابق دستور می دهند در پرونده های ورشکستگی اطلاعات ارائه دهند و باید همین کار را برای ورشکستگی FTX انجام دهند.

با ادامه روند ورشکستگی، FTX و طرف‌های آسیب‌دیده درخواست احضاریه برای اطلاعات و اسناد از بستگان نزدیک مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید دارند.

نویسنده: Gareth Jenkinson

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا