اخبار ارز دیجیتال

دادگاه می گوید بدهکاران FTX می توانند برای «خودی» شرکت احضاریه صادر کنند

لیست FTX Insiders شامل مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق آلامدا ریسرچ، کارولین الیسون، یکی از بنیانگذاران FTX، گری وانگ، و اعضای مستقیم SBF بود.

قاضی ناظر بر روند ورشکستگی صرافی ارزهای دیجیتال FTX درخواستی را پذیرفته است که به بدهکاران این شرکت اجازه می دهد از همکاران سابق و اعضای خانواده سام بنکمن-فرید احضاریه برای اطلاعات و اسناد درخواست کنند.

در پرونده ۸ فوریه، قاضی جان دورسی گفت که بدهکاران FTX، بر اساس قوانین دادگاه ورشکستگی، نمی توانند اسناد، اطلاعات ذخیره شده الکترونیکی یا هر چیز ملموسی ایجاد کنند. این دادگاه گفت که مجاز است برای افراد خاصی احضاریه صادر کند. اولین درخواست که در ۲۵ ژانویه ارائه شد، موضوع احضاریه را فردی خودی تعریف کرد که “در حال حاضر با بدهکار برای ارائه اطلاعات مادی همکاری نمی کند.” و اعضای مستقیم SBF.

در پرونده ۲۵ ژانویه آمده است: “بدهکاران به دنبال مشورت با همه افراد داخلی برای هماهنگی تاریخ، زمان، مکان و محدوده تولید مورد توافق طرفین بودند.”

قاضی دورسی در ۸ فوریه درخواست جداگانه‌ای را برای صدور حکم احضاریه از “اشخاص ثالث مرتبط” مرتبط با یافته‌های تحقیقات طبقه‌بندی شده صادر کرد. در پرونده های اولیه در ژانویه نامی از اشخاص ثالث ذکر نشده است، اما آنها ممکن است “دارای شواهد خاصی برای تلاش ها و تحقیقات بازیابی دارایی بدهکار باشند.” این سازمان اضافه کرد که ممکن است در انتقال غیرمجاز ۳۰۰ میلیون دلار دخیل بوده باشد.

دادگاه ورشکستگی در حال بررسی این است که آیا باید با بدهکار برای تعیین یک بازرس مستقل برای دعوای FTX همکاری کند یا خیر. قاضی دورسی قرار است در جلسه ۹ فوریه در این مورد تصمیم گیری کند.

مربوط: FTX می خواهد کمک های مالی خود را تا پایان فوریه پس بگیرد

در دادگاه جنایی، بانکمن-فرید با هشت اتهام مرتبط با تراکنش های غیرقانونی و نقل و انتقال پول بین FTX و Alameda روبرو است. در ۷ فوریه، دادستان ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک، دامیان ویلیامز، از دادگاه درخواست کرد که رسیدگی مدنی کمیسیون بورس و اوراق بهادار و کمیسیون معاملات آتی کالا علیه SBF “تا پایان پرونده های جنایی موازی” متوقف شود.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا