اخبار ارز دیجیتال

بدهکاران FTX با فروش سهام Mysten Labs به قیمت ۹۵ میلیون دلار موافقت کردند.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

قیمت پیشنهادی خرید سهام Mysten Labs تقریباً ۹۵٪ از مبلغ سرمایه گذاری شده توسط FTX Ventures به عنوان بخشی از دور سرمایه گذاری ۳۰۰ میلیون دلاری در سپتامبر ۲۰۲۲ بود.

بدهکاران صرافی کریپتو منحل شده FTX قراردادی را برای فروش سهام ترجیحی Mysten Labs، شرکتی که پشت بلاک چین Sui قرار دارد، تایید کردند.

در اسنادی که در ۲۲ مارس در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه دلاور ثبت شد، بدهکاران FTX معامله ای را پیشنهاد کردند که در آن آزمایشگاه Mysten و شرکت توافق کردند که ادعاهای خود را نسبت به یکدیگر آزاد کنند. به عنوان بخشی از این معامله، بدهکار قصد داشت ۱ میلیون دلار توکن SUI به اضافه سهام ترجیحی به ارزش تقریبی ۹۵ میلیون دلار به Mysten بفروشد.

بدهکار باید پیشنهادات مندرج در قرارداد را نسبت به سایر گزینه‌ها به دقت بررسی و تجزیه و تحلیل کند تا مطمئن شود که فروش سود بیشترین سود را به همراه دارد و به نفع دارایی بدهکار و طلبکاران است. پرونده گفت. «قیمت خرید معادل تقریباً ۹۵ درصد مبلغ سرمایه‌گذاری اولیه توسط FTX Ventures در سهام ترجیحی شرکت هدف خریدار، به اضافه ۱۰۰ درصد مبلغ پرداختی توسط فروشنده برای ضمانت توکن SUI است.»

مربوط: بدهکاران FTX ادعاهای ۱۱.۶ میلیارد دلاری، دارایی های ۴.۸ میلیارد دلاری، بسیاری از دارایی های رمزنگاری “بلاتکلم” را گزارش کردند.

به نظر می رسد این معامله منوط به تایید دادگاه و امکان پیشنهاد برای سایر سهام قبل از نهایی شدن باشد. FTX Ventures به عنوان بخشی از یک دور سرمایه گذاری ۳۰۰ میلیون دلاری با Mysten که در سپتامبر ۲۰۲۲ اعلام شد، سهامی را به دست آورد. این سرمایه‌گذاری همچنین قبل از اعلام ورشکستگی FTX در فصل ۱۱ در نوامبر انجام شد.

بدهکاران پرونده ورشکستگی FTX همچنین در ۲۲ مارس اعلام کردند که قصد دارد ۴۶۰ میلیون دلار از وجوه کاربران را از شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Modulo Capital بازیابی کند. این پرونده ادعا می‌کند که سرمایه‌گذاری شرکت آلامدا ریسرچ به دستور سام بنکمن فرید، مدیر عامل سابق FTX بوده است و این وجوه به‌طور غیرقانونی اختلاس شده است.

مجله: آیا می توانید پس از سقوط FTX به صرافی های ارزهای دیجیتال اعتماد کنید؟

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا