اخبار ارز دیجیتال

مشتریان FTX اطلاعات بیشتری درباره برنامه های FTX برای فروش یک شرکت تابعه درخواست می کنند

کمیته موقت نمی خواست از وقوع فروش جلوگیری کند، اما استدلال کرد که آنها باید برای اطمینان از انعکاس منافع مشتری درگیر شوند.

گروه مشتریان FTX اعتراضات محدودی به برنامه های FTX برای فروش چهار شرکت تابعه مستقل خود ارائه کرده است.

ما همچنین این نگرانی را به اشتراک می‌گذاریم که ممکن است از «تصرف منابع مالی مشتریان» برای خرید این شرکت‌ها یا فعال نگه داشتن آنها استفاده شده باشد.

یک چالش محدود در ۴ دسامبر توسط یک پانل موقت ۱۸ نفره از مشتریان غیرآمریکایی با ادعای بیش از ۱.۹ میلیارد دلار علیه FTX ارائه شد.

در پرونده خود، کمیسیون ادعا می‌کند که بیانیه‌های عمومی قبلی FTX، کمیسیون بورس و اوراق بهادار و کمیسیون معاملات آتی کالا روشن می‌کند که دارایی‌های مشتری در پلتفرم متعلق به مشتریان است، نه پایین FTX.

او همچنین در مورد اینکه آیا کسب و کار برای از سرگیری احتمالی FTX ضروری است یا خیر، گفت: «نگرانی زیادی در مورد کمبود اطلاعات در مورد فروش کسب و کار وجود دارد».

مخالفت محدود مشابه مخالفت است، با این تفاوت که فقط در مورد قسمت های خاصی از دادرسی اعمال می شود. در این مورد، ایراد محدود به این دلیل است که کمیسیون های موقت از فرآیند فروش حذف می شوند.

این کمیسیون از قضات خواست تا به آنها اجازه دهند تا به عنوان “کارشناس مشاور” خدمت کنند تا اطمینان حاصل شود که منافع مشتریان در سراسر روند مناقصه منعکس می شود و افزود: .

تا زمانی که منافع مشتریان FTX.com محفوظ است، کمیته موقت به‌دنبال ایجاد مانعی برای تراکنش‌های به حداکثر رساندن ارزش نخواهد بود که بدهکاران ممکن است دنبال کنند.

طبق فرآیند پیشنهادی مناقصه، فقط متخصصان مشاور می توانند در مزایده شرکت کنند و در مورد مسائل مربوط به فرآیند فروش با FTX مشورت کنند.

مربوط: مقامات ایالات متحده در حال توقیف ۴۶۰ میلیون دلار از سهام Robinhood مرتبط با FTX هستند

در ۱۵ دسامبر، FTX از دادگاه ورشکستگی خواست تا اجازه فروش شعبه های اروپایی و ژاپنی خود را به همراه مبادله مشتقات LedgerX و پلت فرم تسویه سهام Embed بدهد.

به ویژه لجر ایکس به عنوان یک داستان موفقیت آمیز در طول مراحل ورشکستگی مورد ستایش قرار گرفته است، با روستین بهنام، رئیس کمیسیون معاملات آتی کالا، گفت که لجر ایکس ذاتاً از سایر شرکت‌های گروه FTX “جدا” است و “ما بیش از هر شرکت دیگری در جهان پول نقد داشتیم. ” نهاد بدهکار FTX ادغام شده است. “

هفته گذشته، همین کمیسیون خواستار حذف اسامی و اطلاعات شخصی مشتریان از اسناد دادگاه شد و پیشنهاد کرد که مشتریان ممکن است در معرض سرقت‌های خاص، حملات هدفمند و «صدمات دیگر» قرار بگیرند.نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا