اخبار ارز دیجیتال

مشتری FTX راه دور برگشتی را برای برداشت وجه در باهاما امتحان می کند

از خرید NFT های مستقر در باهاما گرفته تا ارائه جوایز به کارمندان FTX، کاربرانی که موجودی در FTX باقی مانده اند هر کاری که می توانند برای برداشت پول خود انجام می دهند.

از آنجایی که بحران FTX همچنان در حال افزایش است، کاربران این پلتفرم در حال تلاش برای دور زدن روند رسمی برداشت وجوه از صرافی سقوط کرده هستند.

در 10 نوامبر، صرافی اعلام کرد که برداشت وجوه مستقر در باهاما را آغاز خواهد کرد. به گفته این صرافی، این اقدام در نظر گرفته شده است تا مقر باهاما را با الزامات قانونی داخلی مطابقت دهد.

از خرید توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) در حساب‌های مبتنی بر باماها گرفته تا ارائه جوایز به کارمندان FTX، کاربران FTX هر کاری که می‌توانند برای برداشت وجوه خود از صرافی‌های ارزهای دیجیتال انجام می‌دهند. من در تلاش هستم.

چندین توییت از اعضای جامعه که تراکنش‌های بلاک چین را تماشا می‌کنند، نشان می‌دهد که NFT‌ها برای جلوگیری از فرآیندهای ورشکستگی استفاده می‌شوند. به گفته پادکست Cobie، کاربرانی که مانده‌اند بسیاری از خرید NFT از بازار FTX با موجودی کامل برای برداشت توسط کاربران مستقر در باهاما.Foobar موسس بلاگر و پروژه NFT صحبت کرد ما روندی را که توسط کاربران دنبال می‌شود توضیح دادیم و تأکید کردیم که میلیون‌ها تتر (USDT) تاکنون برداشته شده است.

در همین حال، برخی دیگر به کارمندان FTX در ازای تسریع برنامه‌های «مشتری خود را بشناسید» (KYC) یا تغییر جزئیات حسابشان به منظور نشان دادن اینکه آنها در باهاما زندگی می‌کنند، جوایزی ارائه می‌کنند. اکنون در دسترس است.

مربوط: شایعات در مورد مرگ سام بنکمن-فرید و FTX شنیده می شود

کاربر توییتر پیشنهاد 1 میلیون دلار و هزینه های قانونی نامحدود برای هر کسی که برای FTX کار می کند تا کشور محل اقامت کاربر را به باهاما تغییر دهد.اما چند ساعت پس از اولین توییت، کاربر ذکر شده او گفت که این فقط یک «آزمایش دیوانه‌کننده» بود، اما اشاره کرد که بسیاری از افرادی که پول نقد ندارند واقعاً می‌خواستند همین کار را انجام دهند.

Trader AlgodTrading زمزمه کرد به کارمند FTX 100000 دلار برای پردازش درخواست KYC خود پیشنهاد دهید.سوابق بلاک چین نشان می دهد سپس کاربران توانستند وجوه خود را از صرافی ارزهای دیجیتال برداشت کنند.

برداشت وجوه از صرافی ها ممکن است برای بسیاری حرکت خوبی به نظر برسد، اما برخی فکر می کنند این ایده بدی است. FatMan محقق کریپتو زمزمه کرد رشوه دادن به کارمندان FTX برای دور زدن فرآیند اعتبار و ورشکستگی برای موجودی دیگران، هوشمندانه ترین ایده نیست.نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا