اخبار ارز دیجیتال

در حال حاضر، مشتریان FTX از لنگر انداختن در امان هستند

این تصمیم به دنبال اسنادی است که در ۸ ژانویه توسط وکلای FTX ارائه شده است که ادعا می‌کند افشای آن می‌تواند خطر سرقت هویت و آسیب غیرقانونی برای طلبکاران FTX ایجاد کند.

به دنبال آخرین حکم در روند ورشکستگی FTX، اسامی حداکثر ۹ میلیون مشتری FTX قرار است حداقل تا سه ماه دیگر محرمانه بماند.

بنا بر گزارش ها، این تصمیم توسط جان دورسی در دادگاه ورشکستگی مستقر در دلاور در ۸ ژانویه، در پاسخ به پرونده ۱۶۸ صفحه ای که در آن FTX از دادگاه خواسته بود اطلاعات حساس مشتری را که توسط یک قاضی صادر شده بود، خودداری کند، گرفته شد.

قاضی دورسی «در حال حاضر تمایلی به افشای اطلاعات محرمانه ندارد، زیرا علیرغم فشارهای فزاینده از سوی برخی رسانه ها، می تواند طلبکاران را «به خطر بیندازد».

ما در مورد افرادی صحبت می کنیم که اینجا نیستند، افرادی که در صورت افشای نام و اطلاعات آنها ممکن است در معرض خطر قرار گیرند.

چند روز پیش، وکلای FTX استدلال کردند که “افشای اطلاعات خطر غیرقانونی سرقت هویت یا آسیب غیرقانونی به افراد یا اموال شخصی را ایجاد می کند” و دادگاه حکم داد که “طیف گسترده ای از “اختیارات” استفاده شده برای استدلال که آنها باید حفاظت شده. تاثیر سقوط FTX

در اواخر دسامبر، گروهی از مشتریان FTX غیرآمریکایی نیز بر دادگاه ورشکستگی دلاور فشار آوردند تا اطلاعات مشتریان را در یک پرونده پیوستن در ۲۸ دسامبر خصوصی کند، با این استدلال که افشای آن باعث “آسیب جبران ناپذیر” می شود.

اما تصمیم قاضی دورسی برخلاف اکثر مراحل ورشکستگی است که در آن اطلاعات بستانکار فاش می شود، همانطور که در اکتبر ۲۰۲۲ ورشکستگی وام دهنده کریپتو سلسیوس اتفاق افتاد.

مربوط: وکیل: گرفتن پول از FTX ممکن است سال ها یا دهه ها طول بکشد

دادگاه ورشکستگی مستقر در دلاور در ۹ ژانویه اسنادی را منتشر می کند که نشان می دهد سرمایه گذارانی که انتظار می رود به دلیل رفتار غیر دوستانه با سهامداران FTX و تعداد سهام آنها در FTX Did محو شوند.

در میان آنها اسطوره NFL و سفیر سابق برند FTX تام بردی، همسر سابقش ژیزل بوندشن، کارآفرین فناوری پیتر تیل و سرمایه گذار کوسه تانک کوین اولری بودند.

بنا به گفته اندی دیتریش، وکیل FTX، در بیانیه ۱۱ ژانویه، FTX قبلاً ۵ میلیارد دلار پول نقد و ارزهای رمزنگاری شده را بازیابی کرده است و به نظر می رسد پیشرفت در راه است.

بر اساس گزارش اولیه ورشکستگی در ماه نوامبر، تخمین زده می شود که بیش از ۱ میلیون طلبکار درگیر این موضوع باشند که ۵۰ طلبکار بزرگ به تنهایی ۳ میلیارد دلار بدهکار هستند.

نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا