اخبار ارز دیجیتال

بحران FTX برداشت های داغ و تئوری های توطئه را به کارخانه شایعه سازی توییتر می آورد

ساعت‌های هیجان‌انگیز منجر به پست‌های الهام‌بخش می‌شوند، که بسیاری از آنها سؤالات معتبری دارند، اما ممکن است پاسخ‌های کم ارزشی نیز داشته باشند.

رویدادها به سرعت در حال رخ دادن هستند زیرا بازار ارزهای دیجیتال دوباره متزلزل شده است، این بار توسط FTX. در این شرایط، تشخیص واقعیت از غیر واقعی دشوار است. «پول کجاست؟» و «مقصر کیست؟» موضوعات داغ هستند. برخی از اطلاعات نمایش داده شده به وضوح نادرست، یا حداقل بسیار حدس و گمان هستند.

این موقعیت فرصت هایی برای داستان های وحشی ایجاد کرد، مانند توییت زیر، که در 10 نوامبر ظاهر شد (و ناپدید شد).

یک توییت بسیار جعلی که از آن زمان حذف شده است. لطفا به نام کاربری توجه کنید

شایعات همیشه بی ضرر نیستند، همانطور که وقتی تتر به دلیل “شواهد” که FTX و Alameda در تلاش برای کوتاه کردن استیبل کوین بودند، ناپایدار شد. Tether قرار گرفتن در معرض Alameda یا FTX را رد کرده است.

وضعیت فعلی برداشت از FTX نیز باعث سردرگمی شده است. ناظران می گویند FTX از “فرایند عادی برداشت در صف” استفاده نمی کند گفتعلل مختلفی ممکن است از جمله

در همین حال، برخی از کارکنان FTX ممکن است حقوق دریافت نکنند.

مدیر عامل FTX سام “SBF” بانکمن-فرید هشدار داد با توجه به ارتباطات داخلی FTX فاش شده، ممکن است کارمندان باید منتظر بمانند. اینجا جای زیادی برای تقلب وجود دارد و حداقل یک رسوایی احتمالی به وجود آمد که به سرعت تکذیب شد.

Bhavnani بنیانگذار Rari Capital است، یک پروتکل مالی غیرمتمرکز که سال گذشته 10 میلیون دلار هک شد.

این نوع محیط اطلاعاتی باعث می شود که بخواهید با صدای بلند و در جمع فکر کنید.

شاید منطقی باشد که فرض کنیم پاسخگویی، توجیه خود و خود تحلیلی تازه شروع شده است. SBF به طور گسترده و علنی عذرخواهی کرده است. در همین حال، تام امر، نماینده تازه انتخاب شده کنگره مینه سوتا، گفت که “گزارش به دفتر من” این بود که گری جنسلر، SBF و کمیسیون بورس و اوراق بهادار با هم کار می کردند تا “یک انحصار نظارتی را به دست آورند.” ادعا کرد که نشان می دهد که

مدیر عامل Galaxy Digital مایکل نووگراتز احتمالاً زمانی که به زرق و برق و حس مد SBF اشاره کرد، بینش مهمی داشت.

نووگراتز گفت: «این یک داستان قدیمی است. شرکت او 77 میلیون دلار در معرض FTX قرار دارد.نویسنده: Derek Andersen

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا