اخبار ارز دیجیتال

Deepak.eth، قربانی عفونت FTX، مجموعه NFT را برای فروش قرار می دهد

Deepak.eth، بنیانگذار زنجیره زیرساخت بلاک چین، مجموعه NFT را در OpenSea با قیمت ۸۰۰۰ ETH به فروش می رساند.

بنیانگذار شرکت زیرساخت زنجیره بلاک چین که با نام مستعار اینترنتی Deepak.eth فعالیت می کند، در توییتر از فروش مجموعه ای از توکن های غیرقابل تعویض (NFT) خبر داد.

Deepak.eth توییت کرد که این مجموعه به بالاترین قیمت پیشنهادی فروخته می شود یا در یک “DAO کسری” قرار می گیرد که ۸۰٪ مالکیت را می فروشد. به گفته موسس این زنجیره، این مجموعه ۸۰۰۰ (ETH) است که در زمان نگارش این مقاله حدود ۱۰،۲۵۸،۷۲۰ میلیون دلار است.

این مجموعه شامل NFT های گران قیمتی مانند Tiffany Punks، از جمله NFTiffs و آویزهای فیزیکی، شخصیت های Bored Ape Yacht Club (BAYC) و Mutants و غیره است.

در ۱۰ نوامبر، Deepak.eth نخ در توییتر، آشفتگی اخیر FTX به عنوان دلیلی برای فرورفتن در نقدینگی از طریق NFTها ذکر شد.

مردم گفتند که این شرکت در تابستان روابط خود را با Alameda قطع کرد، اما به نگه داشتن FTX ادامه داد و اخیراً سپرده بزرگی را در صرافی واریز کرد. به گفته Deekpak.eth، این وجوه در انتظار برداشت ماندند و منجر به حفاری در سایر دارایی های دیجیتال شد.

NFTها در این مجموعه ها قبلاً با وجود حجم کم معاملات اخیر برای مجموعه های محبوب مانند BAYC، ارزش بازار میلیون ها نفر را مشاهده کرده اند.

جامعه توییتر این لیست را ” جام مقدس” مجموعه های NFT می نامد.

دیگران درباره این مجموعه اظهار نظر کردند و آن را “شگفت انگیز” و “شگفت انگیز” نامیدند. بسیاری نیز با کلمات تشویقی مانند “امیدوارم حال شما خوب باشد” و “امیدوارم که خوب باشید” به Deepak.eth پشتیبانی ارسال کردند.

مربوط: میمون بی حوصله با ارزش نزدیک به ۵۵ میلیون دلار، CryptoPunks NFTs در بحبوحه بحران بدهی در معرض خطر انحلال قرار می گیرد

این یکی از پیامدهای رسوایی FTX است. صنعت ضربه خورده است، رگولاتورها آماده ورود هستند و سایر صرافی ها در تلاش برای اثبات شفافیت خود هستند.

جنسیس تریدینگ، یک بازارساز و زیرمجموعه وام دهی، اعلام کرده است که تقریباً ۱۷۵ میلیون دلار وجوه در حساب های تجاری FTX خود قفل شده است. همراه با گلکسی دیجیتال، که ادعا می کرد ۴۸ میلیون دلار در برداشت FTX قفل شده است.

گفته می شود FTX US تاکنون تحت تأثیر این حادثه قرار نگرفته است، اما کنگره ایالات متحده از رویدادهای اخیر به عنوان نمونه ای از نیاز به مقررات سختگیرانه تر صنعت کریپتو استفاده کرده است.

در همین حال، دیگر پلتفرم‌های ارزهای دیجیتال در صنعت، مانند Binance و Crypto.com، تعهد خود را به شفافیت از طریق انتشار آتی اثبات ذخایر نشان داده‌اند.نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا