اخبار ارز دیجیتال

قانونگذاران ایالات متحده می‌گویند که سقوط FTX «آتش زباله» بود

پاتریک مک هنری، یکی از اعضای ارشد کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان گفت: سقوط FTX یک آتش سوزی زباله بود.

اعضای کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده یک جلسه استماع در ماه دسامبر را با هدف بررسی سقوط صرافی ارز دیجیتال FTX و “تاثیر گسترده تر آن بر اکوسیستم دارایی دیجیتال” برنامه ریزی کرده اند.

در اطلاعیه ۱۶ نوامبر، یک کمیته مجلس نمایندگان وقایعی را که منجر به تشکیل پرونده ورشکستگی گروه FTX تحت فصل ۱۱ شد، از جمله مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید (همچنین به عنوان SBF) آلامدا دخیل دانست. او گفت که امیدوار است از افراد و مشاغل بشنود. . تحقیق، بایننس. مشخص نیست که Changpeng Zhao مدیرعامل بایننس در رسانه های اجتماعی در مورد بحث های خود با SBF و FTX صحبت کرده است یا خیر.

House Financial گفت: “فروپاشی FTX به بیش از ۱ میلیون کاربر تلفات وارد کرد، بسیاری از آنها افرادی روزمره بودند که پس انداز خود را به سختی در صرافی ارز دیجیتال FTX سرمایه گذاری کردند، اما در عرض چند ثانیه. همه چیز از بین رفت.” رئیس کمیته خدمات ماکسین واترز. برای اطمینان از اینکه نهادهای دارایی دیجیتال نمی توانند خارج از نظارت قوی فدرال و قوانین جاده ای روشن، در سایه فعالیت کنند، به قانون نیاز است.

پاتریک مک‌هنری، عضو رده‌بندی کمیسیون، نیز از تحقیقات FTX حمایت کرد و گفت که “مسئول نگه داشتن افراد بد” و نظارت بر کاربران صرافی ضروری است. اگر جمهوری‌خواهان اکثریت مجلس نمایندگان را به دست آورند، مک‌هنری احتمالاً در ژانویه رئیس کمیته خواهد شد.

واترز در جلسه ای در مورد نظارت تنظیم کننده مالی در ۱۶ نوامبر گفت که FTX “پشت صحنه” عمل می کند و قانونگذاران باید “مسیری روشن” را برای شرکت های رمزنگاری ایجاد کنند. مک‌هنری خطاب به قانون‌گذاران و روسای آژانس‌های فدرال در همان جلسه گفت که کنگره باید “یک چارچوب نظارتی روشن برای اکوسیستم دارایی دیجیتال” متمرکز بر پلتفرم‌ها، مزرعه برنج ایجاد کند.

ما بین احزاب اقلیت و اکثریت هماهنگ کرده ایم تا این جلسه رسمی شود. […] بدون پوشش قندی سقوط FTX یک آتش سوزی در زباله دانی بود. ”

مربوط: FTX تحت بررسی برای فعالیت های غیرقانونی در باهاما: گزارش

گزارش شده است که مقامات آمریکایی هماهنگی با مقامات باهاما را برای استرداد احتمالی SBF برای بازجویی به ایالات متحده آغاز کرده اند. گزارش‌ها حاکی از آن است که FTX در باهاما، ترکیه و یک دفتر دادستانی ایالات متحده در منطقه منهتن نیویورک، جایی که بسیاری از مدیران شرکت‌ها، از جمله بخش بازارهای دیجیتال FTX و SBF، در آن مستقر هستند، تحت بررسی قرار داشت. طبق پرونده ورشکستگی FTX، صرافی می تواند در برابر بیش از ۱ میلیون طلبکار پاسخگو باشد.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا