اخبار ارز دیجیتال

سقوط FTX ممکن است «اعتماد بیشتر» را به اکوسیستم کریپتو افزایش دهد – Nomura Executive

Jez Mohideen یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Laser Digital استدلال کرد که ورود شرکت های مالی سنتی به صنعت ارزهای دیجیتال به تنظیم این صنعت کمک می کند.

بادهای زمستانی کریپتوها ممکن است هنوز در حال وزیدن باشد، اما به نظر نمی رسد که این امر مانع از ورود شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر به کریپتو نمی شود. Jez Mohideen، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Laser Digital، گفت: در واقع، رویدادهای اخیر تحت تأثیر بازار خرس مانند فروپاشی FTX می تواند منجر به “اعتماد بیشتر به اکوسیستم” شود. من اینجا هستم. غول آسیایی Nomura Holdings.

محدین، کهنه کار قدیمی در بخش سرمایه گذاری، توضیح داد: “بازیکنان سنتی بیشتری وارد این فضا می شوند و می توانند به تنظیم این بخش کمک کنند. این به معنای بازیکنی است که خوب کار می کند.” مدیر سابق Barclays و شریک صندوق تامینی Brevan Howard.

مجموعه فعلی Laser Digital Ventures شامل صرافی ارزهای دیجیتال Bullish، پروتکل مبادله غیرمتمرکز Orderly Network، سرمایه گذار نهادی متولی ترکیبی Komainu، و امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) متعهد به محصولات ساختاریافته و راه حل های درآمد ثابت است. شامل شرکت ها می شود. در سال ۲۰۲۳، این شرکت اعلام کرد که در نزدیک به ۲۰ پروژه سرمایه گذاری خواهد کرد.

مرتبط: تحقیقات کهکشان: سال ۲۰۲۳ می تواند سالی چالش برانگیز برای سرمایه گذاری های سرمایه گذاری کریپتو باشد

حوزه اصلی تامین مالی لیزر دیجیتال، استارت آپ هایی است که راه حل هایی را برای سرمایه گذاران نهادی ارائه می دهند، بازاری که اخیراً رشد مداومی داشته است. طبق تحقیقات Coinbase، ۶۲ درصد از سرمایه گذاران نهادی تخصیص ارزهای دیجیتال خود را در سال گذشته افزایش دادند.

«فقدان راه‌حل‌های زیرساختی مناسب، تنگنای قابل‌توجهی را برای مؤسسات علاقه‌مند به ارزهای دیجیتال ایجاد می‌کند. ما می‌خواهیم به حل این مشکل گلوگاه کمک کنیم.» او به‌ویژه به راه‌حل‌های زیرساختی علاقه‌مند است که پذیرش نهادی ارزهای دیجیتال، از جمله DeFi را تسهیل می‌کند.

حل مشکلات واقعی برای شرکت‌های ارز دیجیتال که به دنبال افزایش سرمایه در میان قیمت‌های پایین کریپتو هستند، ضروری است. موضوعات سرمایه گذاری لیزر دیجیتال بر روی پروژه هایی متمرکز شده است که “نوآورانه هستند و نشانه های روشنی از چگونگی رسیدن به آن وجود دارند.” او افزود:

پلتفرم‌های Web3 و Metaverse در چند سال آینده حوزه‌های رشد بزرگی خواهند بود و خدمات Web2 مانند رسانه‌های اجتماعی، سرگرمی‌های جریانی و بازی اگر فناوری‌ها و حاکمیت Web3 را اتخاذ کنند، بسیار سود خواهند برد.»

گزارش شده است که Nomura Holdings به عنوان یکی از بزرگترین بانک های ژاپن تا پایان سال ۲۰۲۲ دارای ۴۷۰ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت خواهد بود. سال گذشته، این شرکت همچنین اعلام کرد که قصد دارد یک شرکت تابعه ارزهای دیجیتال با هدف سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال و توکن‌های غیرقابل تعویض راه‌اندازی کند.

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا