🚨 اخبار ارز دیجیتال

سقوط FTX بر صحنه کلوپ شبانه میامی تأثیر می گذارد: گزارش

کارآفرینان جوان کریپتو از هزینه های کلان برای دوش شامپاین به غیبت آشکار در صحنه کلوپ شبانه رسیده اند.

تأثیر سقوط FTX فراتر از Web3 و اکوسیستم کریپتو است. گزارشی که توسط فایننشال تایمز گردآوری شده نشان می‌دهد که کلوپ‌های شبانه در میامی تحت تأثیر نامطلوب فروپاشی صرافی رایج ارزهای دیجیتال قرار گرفته‌اند.

به گفته صاحبان کلوپ‌های شبانه، برادران کریپتو، که در دوش‌های شامپاین می‌پرداختند و در کلوب‌ها میزهای ۵۰ هزار دلاری می‌خریدند، به‌کلی از صحنه زندگی شبانه ناپدید شد.

آندریا ویمرکاتی، مدیر غذا و نوشیدنی در گروه هتل موکسی، به فایننشال تایمز گفت: به گفته کارکنان کلوپ شبانه، جوانان nouveaurich کارآفرینان در کلوپ قدم می زدند، کیف پول های دیجیتالی را بیرون می کشیدند و نشان می دادند که چقدر پول به دست آورده اند.

اما انفجار غیرمنتظره FTX، از دست دادن سرمایه و کاهش ارزش ارزهای دیجیتال صحنه زندگی شبانه میامی را برای همیشه تغییر داد. به نظر می رسد کارآفرینان جوان رمزنگاری که زمانی در کلوپ های شبانه ولگردی می کردند، پس از نابودی FTX ناپدید شده اند.

جینو لوپینتو، شریک عملیاتی کلوپ شبانه میامی E11even، گفت که از آوریل تا دسامبر ۲۰۲۱ به محض اینکه شرکتش شروع به پذیرش پرداخت‌های ارز دیجیتال کرد، تراکنش‌های ۶ میلیون دلاری را پردازش کرده است. معامله.

مربوط: فروپاشی FTX دولت سنگاپور را در یک صندلی داغ در پارلمان قرار داده است

از زمان سقوط FTX، بسیاری از مشاغل و افراد تحت تأثیر قرار گرفته اند. در ۲۸ نوامبر، BlockFi اعلام کرد که برای فصل ۱۱ ورشکستگی به دلیل ورشکستگی ثبت نام کرده است.

در ۱۵ نوامبر، کوین تلگراف گزارش داد که صرافی Liquid ژاپنی متعلق به FTX رسماً در توییتر اعلام کرد که برداشت فیات و ارزهای دیجیتال را در پلتفرم Liquid Global خود به حالت تعلیق درآورده است.

نویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا