اخبار ارز دیجیتال

پورتال صورتحساب FTX به زودی پس از راه اندازی از دسترس خارج می شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کاربرانی که تحت تأثیر ورشکستگی FTX یا شرکت‌های تابعه خاص قرار گرفته‌اند، می‌توانند از طریق فرم مشتری آنلاین Kroll و ایمیل ایالات متحده، مدرکی مبنی بر ادعای خود ارائه دهند.

صرافی ارزهای دیجیتال ورشکسته FTX یک درگاه صورتحساب مشتری راه اندازی کرد که حدود یک ساعت قبل از آفلاین شدن به دلایل نامعلوم فعال باقی ماند.

بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی گزارش پورتال صورتحساب FTX در ۱۱ ژوئیه راه اندازی شد و به مشتریان صرافی رمزنگاری شکست خورده ای که در FTX، FTX.US، Blockfolio، FTX EU، FTX Japan و Liquid حساب داشتند، اجازه می داد به اطلاعات حساب خود دسترسی داشته باشند. فرصتی برای ارائه یک ادعا برای رسیدگی فراهم شد. . در روند بازسازی شرکت. طبق صفحه خزیدن FTX، کاربران تا ۲۹ سپتامبر فرصت داشتند تا ادعاهای خود را ارسال کنند.

مربوط: مدیران سابق FTX به دلیل نقض مالی کمپین های انتخاباتی تحت بازجویی قرار گرفتند: گزارش

قبل از آفلاین شدن، پرتال ادعایی اعلام کرد که کاربران می توانند از تاریخ ۱۱ نوامبر ۲۰۲۲، زمانی که FTX برای ورشکستگی در ایالات متحده ثبت نام کرده است، به موجودی حساب خود دسترسی داشته باشند. کاربران همچنان این گزینه را دارند که از طریق فرم مشتری آنلاین Kroll و نامه ایالات متحده، اثبات ادعا را ارسال کنند. در زمان انتشار این مقاله، پورتال ادعاها به مدت تقریباً یک ساعت آفلاین بوده است.

بدهکاران ورشکستگی FTX اعلام کرد این شرکت در ماه ژوئن اعلام کرد که قصد دارد یک پورتال آنلاین برای صدور صورت حساب مشتری راه اندازی کند. روند ورشکستگی در منطقه دلاور ادامه دارد، اما اولین محاکمه جنایی سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX به اتهام کلاهبرداری قرار است در ماه اکتبر آغاز شود.

مجله: آیا پس از سقوط FTX می توان به صرافی های ارزهای دیجیتال اعتماد کرد؟نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا