اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل FTX می گوید که در حال بررسی راه اندازی مجدد Exchange: گزارش است

FTX Trading که به عنوان FTX.com فعالیت می کند، یکی از حدود ۱۳۰ شرکت تحت گروه FTX بود که پس از بحران نقدینگی گزارش شده شرکت در ماه نوامبر اعلام ورشکستگی کرد.

جان ری، که قبل از مراحل ورشکستگی، مدیر عامل صرافی ارزهای دیجیتال FTX شد، گزارش شده است که یک کارگروه راه اندازی کرده است تا از سرگیری FTX.com را بررسی کند.

طبق گزارش ۱۹ ژانویه وال استریت ژورنال، ری گفت که همه چیز درباره آینده FTX.com، از جمله احتمال راه اندازی مجدد صرافی، “در حال بررسی است.” FTX Trading که با نام FTX.com تجارت می‌کند، یکی از تقریباً ۱۳۰ شرکت تحت گروه FTX بود که در نوامبر ۲۰۲۲ درخواست ورشکستگی فصل ۱۱ را داد.

گزارش شده است که Ray در حال بررسی احیای صرافی رمزارز به عنوان بخشی از تلاش برای احیای کاربران خود بود. گزارش شده که شناسایی کرده است. به گفته مدیر عامل FTX، او بازخورد برخی از سهامداران را در نظر گرفت که مبادله را یک “کسب و کار قابل دوام” می دانستند.

سقوط FTX و اتهامات جنایی متعاقب آن بسیاری از مدیران، موج‌هایی را در صنعت کریپتو در سال ۲۰۲۲ ایجاد کرد. کارولین الیسون، مدیر عامل سابق آلامدا ریسرچ و گری وانگ، یکی از بنیانگذاران FTX، به اتهامات کلاهبرداری اعتراف کردند، در حالی که سلف ری، سام بنکمن-فرید، تا حد زیادی بسیاری از اتهامات علیه خود را رد کرده است. او خود را بی گناه دانسته و قرار است در ماه اکتبر برای محاکمه اش در دادگاه حاضر شود.

مربوط: مقامات ایالات متحده صفحه ای را برای اطلاع رسانی به قربانیان ادعایی FTX در مورد حادثه SBF راه اندازی می کنند

طبق گزارش ها، ری از کمک وان و الیسون در ردیابی برخی از دارایی های شرکت برخوردار بود، اگرچه او اغلب با بانکمن فرید خار معامله می کرد. مدیرعامل سابق مدعی شد که توسط شرکت حقوقی سالیوان اند کرول و مشاور عمومی FTX ایالات متحده تحت فشار قرار گرفته است تا قبل از ورشکستگی شرکت، ری را به عنوان رئیس FTX معرفی کند. ری همچنین گفت که Bankman-Fried دیگر هیچ نقشی در صرافی ندارد و نمی تواند از طرف آن صحبت کند.

ری با اشاره به Bankman-Fried گفت: “لازم نیست با او تعامل داشته باشید.” “او چیزی به من نگفت که من هنوز نمی دانستم.”

در پستی در ۱۲ ژانویه، SBF در پستی در “نمای کلی پیش از مرگ” FTX گفت که اگر صرافی “راه اندازی مجدد” شود، ممکن است بتواند دارایی هایی را که در اختیار دارد به مشتریان بازپرداخت کند. تیم مسئول رسیدگی به ورشکستگی و Bankman-Fried علناً در مورد رویکرد خود برای محاسبه ترازنامه FTX اختلاف نظر دارند.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا