اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل FTX برای حفظ وکیل در میان درخواست‌های فزاینده برای اخراج او مبارزه می‌کند

ابقای سالیوان و کرامول به عنوان مشاور اصلی FTX با استناد به تضاد منافع و افشای ناکافی، با مخالفت بسیاری از طرف ها مواجه شده است.

مدیر عامل صرافی ارزهای دیجیتال FTX درخواست شرکت حقوقی سالیوان و کرامول این شرکت را برای جایگزینی او به عنوان وکیل اصلی در پرونده ورشکستگی رد کرده است.

جان جی ری سوم، که در 11 نوامبر به عنوان مدیر عامل جدید FTX منصوب شد، در 17 ژانویه دادخواستی را به دادگاه ارائه کرد و اظهار داشت که سالیوان و کرامول به دلیل کنترل “آتش سطل زباله” تحویل داده شده به او شکایت کرده اند. ضروری بودن .

ری پیشنهاد کرد که حفظ این سرویس به نفع طلبکاران FTX است، با این استدلال که:

وی افزود: “در این موارد، مشاور شرور نیست. شرور توسط مقامات کیفری مربوطه تعقیب می شود و در درجه اول به دلیل اطلاعات و کمک هایی که من به دستور خود از مشاوران بدهکار دریافت می کنم.”

اندرو آر. والا، متولی ایالات متحده، در 14 ژانویه با استناد به دو موضوع جداگانه، ابقای شرکت حقوقی را به چالش کشید.

او استدلال کرد که سالیوان و کرامول به اندازه کافی رابطه و کار قبلی خود با FTX را فاش نکرده بودند. او همچنین، بر اساس دانش عمومی، اشاره کرد که یکی از شرکای سابق شرکت حقوقی 14 ماه قبل از تشکیل پرونده ورشکستگی، وکیل FTX شده است.

در همین حال، وکیل جیمز اِی مورفی، که از توئیتر MetaLawMan استفاده می کند، در 14 ژانویه پیشنهاد کرد که کار قبلی او برای FTX تنها تضاد منافع شرکت نبوده است.

او ادعا کرد که شرکت سهام خصوصی Apollo Global در حال خرید مطالبات طلبکاران از مشتریان FTX برای کسری از ارزش آنها است. مورفی گفت، رئیس هیئت مدیره آپولو، جی کلیتون، نیز توسط سالیوان و کرامول استخدام شده است که به اطلاعات مالی محرمانه دسترسی دارد.

امین ایالات متحده همچنین معتقد بود که درخواست فعلی برای حفظ سالیوان و کرامول ناقص است. از آنجایی که آنها کار بازرسان مستقل را «دزدیده‌اند»، طرفین خدمات خود را با هزینه دارایی‌های FTX تکرار می‌کنند.

متولیان ابتدا به دنبال انتصاب یک بازرس مستقل در 1 دسامبر بودند و به بخشی از قانون ورشکستگی اشاره کردند که در صورتی که بدهی های معینی بیش از 5 میلیون دلار باشد، باید یک بازرس تعیین شود.

مربوط: SBF می گوید Sullivan & Cromwell با ادعاهای ورشکستگی ناسازگار است.

در 10 ژانویه، یک گروه دو حزبی متشکل از چهار نماینده ایالات متحده به جان دورسی قاضی ورشکستگی دلاور نامه نوشت و از او خواستند که درخواست استخدام یک بازرس مستقل را تأیید کند و اظهار داشت که شرکت حقوقی “او ابراز ناباوری کرد که می تواند به عنوان یک طرف “بی علاقه” برچسب زده شود. .

با این حال، دورسی این نامه را یک “ارتباط یک طرفه نادرست” خواند و گفت که هنگام تصمیم گیری برای انتصاب یک بازرس مستقل یا تایید حفظ مزرعه برنج سالیوان و کرامول، آن را در نظر نخواهد گرفت.

با این حال، دورسی قصد دارد اعتراضات بستانکاران FTX را که در 10 ژانویه ثبت شده است، در نظر بگیرد تا مشخص شود که آیا سالیوان و کرامول باید حفظ شوند یا خیر، و طلبکاران با پرونده های قبلی شرکت حقوقی در مورد FTX موافقت کرده اند. همچنین پیشنهاد شده است که کار آنها تضاد بین آنهاست. علاقه.نویسنده: Luke Huigsloot

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا