اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل FTX قصد مارک زاکربرگ برای تزریق 10 میلیارد دلار در سال به متا را تجزیه و تحلیل می کند.

آزمایش 100 میلیارد دلاری زاکربرگ در متاورس برای اولین بار زمانی که مدیر عامل یک آواتار برای پلتفرم متا هوریزون ورلدز VR منتشر کرد، ابروها را برانگیخت.

تغییر نام فیس بوک به متا آخرین تلاش مارک زوکربرگ برای حفظ کنترل دنیای رسانه های اجتماعی Web3، به ویژه Metaverse بود. در حالی که متا یک سال تغییر نام تجاری را به پایان می‌رساند، مدیر عامل صرافی FTX، سم بانکمن-فرید (SBF) نظرات خود را در مورد تغییر نام تجاری و معنای آن برای آینده متا به اشتراک گذاشت.

آزمایش 100 میلیارد دلاری زاکربرگ در متاورس برای اولین بار زمانی که مدیر عامل یک آواتار برای پلتفرم متا هوریزون ورلدز VR منتشر کرد، ابروها را برانگیخت. انتشار بعدی آواتار زاکربرگ طعمه میم های اینترنتی شد.

Bankman-Fried گفت رشد فیس بوک تحت تأثیر رقبای جدیدی مانند TikTok قرار نگرفته است. در عوض، او استدلال کرد که شرکت “رشد را متوقف کرد زیرا دیگر جایی برای رشد وجود نداشت.”

SBF مشکوک بود که تغییر نام تجاری به متا راهی برای منحرف کردن و بهبود شهرت فیس بوک است. علاوه بر این، این حرکت در صورت موفقیت، روایت متا را از ایجاد درآمد بالا تقویت خواهد کرد.

با این حال، SBF “راهنمای متا مبهم” و اینکه چگونه سرمایه گذاران تصمیم گرفتند سالانه 10 میلیارد دلار در متاورس خرج کنند را برجسته کرد. قصد تزریق 10 میلیارد دلار در سال موقعیت زاکربرگ را به عنوان یکی از پیروان متاورس تقویت می کند.

در نهایت، SBF تکرار کرد که فیس بوک قبلاً با تبدیل شدن به بزرگترین شبکه رسانه اجتماعی برنده شده است. SBF نتیجه گیری می کند: “بنابراین بعدی چیست؟ ساخت رسانه های اجتماعی 3.0 را شروع کنید.”

مربوط: فیس بوک در تلاش برای نابودی متاورس و وب 3 است

تودا سیتی، استان سایتاما، سرویس Metaverse Schooling را برای جلوگیری از غیبت، که در سراسر کشور در حال افزایش است، اتخاذ کرد و به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد در محوطه دانشگاه کاوش کنند و در کلاس‌های مجازی درس بخوانند.

نویسنده: Arijit Sarkar

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا