🚨 اخبار ارز دیجیتال

ورشکستگی FTX “بسیار گران” است اما یک دلیل دارد: حسابرس


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

هزینه های حقوقی ادعا شده در چند ماه اول ورشکستگی FTX توسط یک حسابرس مورد بررسی قرار گرفته است، که تأیید کرد که این دعوی “مایل است بسیار گران باشد.”

در کمتر از هفت ماه، وکلا و تیم بازیابی که در صرافی ارزهای دیجیتال ورشکسته FTX کار می کنند، بیش از ۲۰۰ میلیون دلار حق الزحمه دریافت کرده اند، که حسابرسان مستقل می گویند با توجه به حجم زیاد کار، این هزینه موجه است.

در ۲۰ ژوئن، کاترین استدلر، بازپرس حق‌الزحمه ایالتی، گزارشی ۴۷ صفحه‌ای درباره هزینه‌هایی که شرکت‌های حقوقی برای تقریباً سه ماه از تاریخ ورشکستگی FTX در ۱۱ نوامبر ۲۰۲۲ دریافت کرده بودند، ارائه کرد و بیان کرد: به این نتیجه رسید که هزینه‌ها «کاملاً غیرمنطقی نبوده‌اند. ” لحظه “

او به “سیستم مالی به سختی غیرقابل تنظیم” که در آن FTX فعالیت می کند، اشاره کرد و گفت که این حادثه گواهی بر “دسترسی جهانی، فقدان کامل سوابق شرکتی و حتی ابتدایی ترین حاکمیت شرکتی” بورس است. از این جهت که «وجود ندارد».

Stadler اذعان کرد که تیم توسعه FTX از زمان ورشکستگی در ماه نوامبر “بیش از ۲۰۰ میلیون دلار کارمزد درخواست کرده است” و افزود:

علیرغم گستردگی نسبی مجموعه دارایی های شناخته شده، ظاهراً این روش ها در مسیر بسیار گرانی قرار دارند.

او بررسی درخشانی از تیم بازسازی FTX ارائه کرد و گفت که از کسانی که برای “شروع به دگرگونی انبوه در حال دود شدن خرابه ها” اقدام کردند، “شکه شد”.

“هزینه های ایجاد شده تا کنون شگفت انگیز است، اما عملکرد کارشناسان ما نیز چنین است.”

استدلر افزود: «شرکت‌های کمی می‌توانند به آنچه این متخصصان در ۹۰ روز انجام دادند، دست یابند.

ساعتی شارژ کنید

گزارش Stadler هزینه های دریافت شده توسط شرکت حقوقی را در چند هفته اول پس از ثبت نام FTX برای حمایت از ورشکستگی فصل ۱۱ تجزیه و تحلیل می کند.

۲۴۲ وکیل دخیل در این پرونده بین ۳۸۸ تا ۲۱۶۵ دلار در ساعت و ۴۶ وکیل بیش از ۲۰۰۰ دلار در ساعت حقوق دریافت کردند.

مربوط: مشاور املاک ممکن است ۳ میلیون دلار برای خرید خانه مربوط به SBF در واشنگتن دی سی دریافت کرده باشد

شرکت حقوقی سالیوان و کرامول مستقر در نیویورک حدود ۴۲ میلیون دلار حق الزحمه و هزینه در آن زمان مطالبه کرد و با دستمزد بالا کنار رفت.

آلوارز و مارشال، مشاور، پس از آن بیش از ۲۸ میلیون دلار هزینه و هزینه پرداخت کردند.

کوین تلگراف قبلاً ادعاهای پنج شرکت درگیر در این دعوی را تجزیه و تحلیل کرد و دریافت که آنها در مجموع بیش از ۱۰۰ میلیون دلار در سه ماهه اول ۲۰۲۳ ادعا کردند.

استدلر توصیه‌های بیشتری را اضافه کرد و بیان کرد که «مدیریت دقیق هزینه‌های اداری، همراه با یک فرآیند «هزینه‌آمیز و مقرون‌به‌صرفه» فصل ۱۱، منجر به نتایج بهتری برای طلبکاران خواهد شد.» مزرعه برنج.

تالار شعله های آتش: پشیمانی پیتر مک کورمک در توییتر – “احساس می کنم چرند”نویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا