اخبار ارز دیجیتال

وکیل ورشکستگی FTX: بدهکاران با “حمله توییتری” توسط سم بنکمن-فرید مواجه می شوند

قاضی حکم داد که تضاد منافع بالقوه کافی برای جلوگیری از ادامه فعالیت سالیوان و کرامول به عنوان وکیل بدهکاران وجود ندارد.

جیمز بروملی، یکی از وکلای مدافع بدهکاران در دعوای ورشکستگی FTX، از فعالیت رسانه های اجتماعی علیه شرکت حقوقی او که توسط پست مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید اعلام شده بود، انتقاد کرد.

در جلسه 20 ژانویه در منطقه دلاور، وکلای دادگستری درباره طرحی بحث کردند که به تضاد منافع احتمالی بین سالیوان و کرامول، شرکت حقوقی مسئول تحقیق در مورد ورشکستگی FTX و صرافی ارزهای دیجیتال پرداخته شد. بروملی، شریک سالیوان و کرامول، گفت که این شرکت حقوقی قبلاً خدمات حقوقی به FTX ارائه کرده است و یکی از شرکای سابق آن، راین میلر، متعاقباً مشاور ارشد FTX ایالات متحده بود.

در 19 ژانویه، دانیل فریدبرگ، رئیس سابق مقررات FTX، ادعا کرد که میلر می‌خواهد کسب‌وکار خود را به سالیوان و کرامول سوق دهد و می‌خواست پس از تشکیل پرونده ورشکستگی، قبل از اقدام دادگاه، شریک شرکت شود. بروملی در دادگاه استدلال کرد که اگر یک قاضی بر اساس این درخواست‌ها اعطای مهلت‌ها را صادر کند، بدهکاران احتمالاً با «حمله‌های اضافی علیه توییتر» مواجه می‌شوند و پرونده‌های مشابه را به تأخیر می‌اندازند.

فریدبرگ مراحل ورشکستگی مجازی را امضا کرد اما به دلیل عدم حضور در دادگاه اجازه صحبت نداشت. قاضی حکم داد که تضاد منافع بالقوه کافی وجود ندارد تا سالیوان و کرامول را از ادامه فعالیت به عنوان وکیل بدهکاران منع کند.

بروملی گفت: «یکی از مواردی که بدهکاران معمولاً در این موارد با آن مواجه هستند، حملات توییتر است. راستی‌آزمایی توئیت‌های شرافتمندانه، به‌ویژه توئیت‌هایی که توسط افرادی که به جرمی متهم شده‌اند و محدودیت‌های سفر دارند، بسیار دشوار است.»

مربوط: قانونگذاران ایالات متحده از دادگاه خواستند تا «بازرس مستقل» را در پرونده ورشکستگی FTX تأیید کند

بروملی بعداً اظهار داشت که فریدبرگ و بنکمن-فرید به دلیل استفاده از رسانه های اجتماعی برای ارائه اطلاعات به مقامات، به سمت بدهکاران “سنگ پرتاب می کردند” و “دو بیانیه بسیار طولانی و گیج کننده” از SBF دریافت کردند. پس از این توییت، یک بیانیه صادر شد. او همچنین به گزارشی که در آن، جان ری، مدیر عامل شرکت FTX درباره پرداخت بدهی FTX اظهار نظر کرد و از اطلاعاتی که برای شفاف سازی بدهکاران ارائه شده بود، انتقاد کرد و گفت که Bankman-Fried “به زودی آنلاین خواهد شد.”

“آقای بانکمن-فرید پشت همه اینهاست. هر وقت این را جابجا کردید، هر جا که حرکت کنید، می توانید شرط ببندید که او سعی می کند مانع از راه شما شود. او غر می زند.”

در زمان انتشار، Bankman-Fried درباره این حکم اظهار نظری نکرده بود. بازتوییت کرد گمانه زنی های دیگران مبنی بر اینکه سالیوان و کرامول به نمایندگی از بدهکاران FTX ادامه خواهند داد.نویسنده: Turner Wright

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا