🚨 اخبار ارز دیجیتال

قاضی ورشکستگی FTX فروش LedgerX را تایید کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

قاضی گفت که تمام اسناد و اظهارات مربوط به درخواست بدهکار FTX برای فروش LedgerX را مطالعه کرده و از روند رسیدگی “راضی” است.

قاضی رئیس پرونده ورشکستگی صرافی کریپتو FTX به طرحی که اجازه فروش لجر ایکس را می دهد چراغ سبز نشان داده است.

قاضی جان دورسی در جلسه ای در ۴ می در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه دلاور، دادخواستی را که در آوریل توسط بدهکاران FTX ارائه شده بود، تأیید کرد و LedgerX را در M7، وابسته به هلدینگ بین المللی میامی، قرار داد. به هلدینگ فروخته شد. در زمان قرارداد خرید، FTX گفت ارزش کل معامله تقریبا ۵۰ میلیون دلار خواهد بود.

به گفته وکلایی که در این جلسه صحبت می کردند، هیچ اعتراضی نسبت به فروش LedgerX وجود نداشت. نماینده ای که به نمایندگی از OKC صحبت می کرد عمدتاً به این روند اعتراض نکرد، اما گفت که این شرکت “رزروهایی” دارد.[s] تمام حقوق آنها برای جستجوی راه حل های مناسب در ارتباط با اعلامیه ارائه شده توسط بروس مندلسون. وکلا ادعا می کنند که مندلسون اظهارات “غیر واقعی” در مورد تعهدات نظارتی OKC به کمیسیون معاملات آتی کالا و دولت ایالات متحده ارائه کرده است.

دورسی با اشاره به این جلسه کوتاه گفت: «خب، بی‌معنی بود. قاضی گفت که تمام اوراق و اظهارات مربوط به اتهامات را مطالعه کرده و از روند رسیدگی “راضی” است.

حکم دادگاه گامی رو به جلو در دعوای ورشکستگی FTX است و نشان‌دهنده پتانسیل سرمایه‌گذاران برای تکمیل پرونده پس از تشکیل پرونده برای فصل ۱۱ در نوامبر ۲۰۲۲ است. یک دادگاه ورشکستگی فروش برخی از نهادهای FTX را در ژانویه به عنوان بخشی از روند رسیدگی تایید کرد.

FTX.US LedgerX را در آگوست ۲۰۲۱ خریداری کرد. روستین بهنام، رئیس کمیسیون معاملات آتی کالا، طی جلسه استماع کنگره در مورد بررسی فروپاشی صرافی‌های ارزهای دیجیتال، گفت LedgerX در مقایسه با سایر نهادهای FTX «سالم»، «حلال» و «قابل اجرا» است. .

دادگاه ورشکستگی هنوز در مورد درخواست های چندین رسانه مبنی بر علنی شدن هویت برخی از مشتریان FTX تصمیم نگرفته است. این نشان می دهد که اگر افراد اجازه ندهند ممکن است هدف کلاهبرداران و افراد شرور قرار گیرند.

مربوط: FTX به دنبال دریافت ۴ میلیارد دلار از Genesis در نبرد ورشکستگی است

در دادگاه جنایی، سام بنکمن-فرید، عضو سابق FTX، منتظر محاکمه در ماه اکتبر است و با اتهاماتی از جمله انتقال وجوه مشتریان FTX از طریق تحقیقات Alameda و نقض مالی کمپین مواجه است. از ماه مارس، SBF از استفاده از برنامه های پیام رسانی آنلاین به عنوان بخشی از شرایط وثیقه خود منع شد. در زمان انتشار، او تا حد زیادی در خانه پدر و مادرش در کالیفرنیا محبوس بود.

مجله: آیا می توانید پس از سقوط FTX به صرافی های ارزهای دیجیتال اعتماد کنید؟

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا