🚨 اخبار ارز دیجیتال

پرونده ورشکستگی FTX بیش از ۱ میلیون طلبکار را گمانه زنی می کند

پرونده ورشکستگی اخیر صرافی نشان داد که ممکن است به جای برآورد اولیه ۱۰۰۰۰۰، ۱ میلیون طلبکار داشته باشد.

بحران انحلال FTX به یک داستان ورشکستگی تبدیل شده است زیرا پرونده های اخیر اطلاعات بیشتری را در مورد رهبری Sam Bankman-Fried و تاریخ نهایی صرافی نشان می دهد.

در ۱۴ نوامبر، اسناد جدیدی در دادگاه فدرال ایالات متحده در دلاور، خانه FTX US ثبت شد. مشخص شده است که صرافی ممکن است “بیش از ۱ میلیون طلبکار در این موارد فصل ۱۱” داشته باشد.

این به دنبال تشکیل داوطلبانه ورشکستگی بانکمن-فرید در فصل ۱۱ در ۱۱ نوامبر است که در ابتدا ۱۰۰۰۰۰ طلبکار را تشکیل داد. گفته می شود که این ۱ میلیون طلبکار به بیش از ۱۰۰ شرکت مختلف تعلق دارند.

این سند همچنین بر استعفای Bankman-Fried در ۱۱ نوامبر تأکید می کند و مجدداً تأکید می کند که این شرکت اکنون با افسر بازسازی، John J. Ray III به عنوان مدیر عامل کار می کند.

رهبری جدید FTX درخواست داد تا ادعاهای خود را در یک لیست ۵۰ نفره از افراد و سازمان‌ها به دلیل تعداد همپوشانی‌ها و طلبکاران درگیر تجمیع کند.

بدهکاران پیش‌بینی می‌کنند که فهرست‌های بستانکاران برای بدهکاران مختلف با هم تداخل داشته باشند، و یک بدهکار خاص ممکن است کمتر از ۲۰ طلبکار مادی بدون وثیقه داشته باشد.

این شرکت همچنین از دادگاه اجازه خواست تا پرونده را از طریق ایمیل و نه از طریق پست ارسال کند.

مربوط: قانون رمزگشایی، ۷ تا ۱۴ نوامبر: چگونه رگولاتورها به سقوط FTX پاسخ دادند

آخرین سند همچنین به روزهای پایانی بانکمن-فرید به عنوان مدیر عامل صرافی می پردازد. پیش از رویدادهای ۱۱ نوامبر، آن‌ها می‌گویند: «سوالاتی درباره رهبری آقای بانکمن-فرید و مدیریت مجموعه پیچیده دارایی‌ها و کسب‌وکارهای FTX تحت فرمان او مطرح شده است».

با آشکار شدن وقایع پیرامون FTX، شایعاتی در مورد وضعیت مدیر عامل سابق و محل نگهداری او شروع شد.

این پرونده همچنین علاقه تنظیم کننده های جهانی را برجسته کرد، زیرا FTX یکی از بزرگترین صرافی های جهان بود.

“علاقه زیادی به این رویدادها در میان تنظیم کننده ها در سراسر جهان وجود دارد.”

به دنبال رویدادهای تکان دهنده صنعت، بسیاری از رگولاتورها خواستار مقررات سختگیرانه تر و واضح تر ارزهای دیجیتال شده اند.

ماکسین واترز، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا درباره «عواقب جدی» برای کسانی که از شرکت‌های ارزهای دیجیتال غیرقانونی استفاده می‌کنند، هشدار داده است.

رگولاتورها در کالیفرنیا و شهر نیویورک نیز گفتند که در مورد سقوط صرافی تحقیق خواهند کرد. در خارج از ایالات متحده، آژانس های فدرال در باهاما و ترکیه در حال بررسی وضعیت هستند.

نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا