اخبار ارز دیجیتال

توافق FTX، باهاما FTX DM در مورد اشتراک گذاری اطلاعات، اموال، دفع دارایی ها

هر دو طرف در مورد بسیاری از مسائل اختلاف نظر دارند و توافق کرده اند که بر روی مسائل باقیمانده باقیمانده ای که با آن روبرو هستند کار کنند.

FTX Debtors، متشکل از FTX و بدهکاران وابسته به آن، و FTX Digital Markets (FTX DM)، یکی از شرکت های تابعه FTX در باهاما، به توافقی برای همکاری در پرونده ورشکستگی فصل ۱۱ FTX Debtors در دلاور رسیدند. . انحلال موقت FTX DM در باهاما.

بر اساس این توافق، طرفین “اطلاعات را به اشتراک می گذارند، از دارایی ها محافظت می کنند و به محل خود باز می گردانند، دعاوی قضایی علیه اشخاص ثالث را هماهنگ می کنند و به دنبال جایگزین های استراتژیک برای به حداکثر رساندن بازیابی سهامداران خواهند بود.” آنها همچنین پارامترهایی را برای همکاری در دعاوی یکدیگر تعیین می کنند.

علاوه بر این، طرفین توافق می‌کنند که Joint Interim Liquidator مدیریت املاک و مستغلات باهاما را بر عهده خواهد داشت و دارایی‌های دیجیتالی را «تحت کنترل کمیسیون اوراق بهادار باهاما در حساب‌های Fireblocks که قبلاً توسط بدهکاران FTX افشا شده بود، تأیید می‌کند.» من با شما موافقم. در زمان عقد قرارداد:

“هر دو طرف راضی هستند که دارایی های دیجیتال به اندازه کافی توسط کمیسیون اوراق بهادار محافظت می شود، زیرا بحث های بازسازی ادامه دارد.”

دادگاه عالی باهاما در ۱۲ نوامبر دستور انتقال تمام دارایی های دیجیتال FTX DM به کیف پولی متعلق به کمیسیون اوراق بهادار باهاما را صادر کرد.

جان ری، مدیر عامل و مدیر ارشد بازسازی در FTX Debtors، گفت: “هنوز اختلاف نظر وجود دارد، اما ما بسیاری از مسائل باقی مانده را حل کرده ایم و راهی برای حل بقیه داریم.”

این توافقنامه نیاز به تایید دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در دلاور و دادگاه عالی باهاما دارد.

مرتبط: FTX دستور پرداخت هزینه های بازپرداخت توسط تنظیم کننده ها در باهاما را صادر کرد

طرف های ایالات متحده و باهامایی تعدادی از مسائل را مطرح کرده اند، از جمله ادعاهای طرفداری، پنهان کردن اطلاعات، و حتی مقامات باهامایی از سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX درخواست کرده اند که یک توکن جدید تحت کنترل آنها ایجاد کند. درگیری بر سر مسائل.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا