اخبار ارز دیجیتال

FTX از قاضی ورشکستگی می‌خواهد تا ادعای سهام Robinhood را متوقف کند

۵۶ میلیون سهم از سهام Robinhood Markets در حال حاضر حدود ۴۵۰ میلیون دلار ارزش دارد.

صرافی ارزهای دیجیتال FTX در مضیقه برای جلوگیری از ادعای ادعای حدود ۴۵۰ میلیون دلار سهام رابینهود که توسط مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید خریداری شده است، شرکت وام دهنده کریپتو BlockFi، از یک قاضی ورشکستگی ایالات متحده درخواست کمک کرد.

در ۲۸ نوامبر، BlockFi شکایتی علیه شرکت هلدینگ Bankman-Fried، Emergent Fidelity Technologies، به دنبال فروش ۵۶ میلیون سهم از Robinhood Markets تنظیم کرد. گفته می شود این سهام به عنوان وثیقه برای وام BlockFi به شرکت تجارت ارزهای دیجیتال Alameda Research ارائه شده است.

FTX و Alameda قبل از تسویه وام BlockFi اعلام ورشکستگی کردند. با این حال، FTX از طریق پرونده دادگاه ورشکستگی ایالات متحده استدلال کرد که این قانون از شرکت در برابر تلاش‌های وصول بدهی محافظت می‌کند.

FTX گفت سهام آن متعلق به Alameda Research است، با این استدلال که شرکت تحت محاصره FTX باید سهام خود را حفظ کند در حالی که تحقیقات در مورد سایر ادعاهای مالکیت ادامه دارد. Bankman-Fried و طلبکار FTX Yonathan Ben Shimon ادعای مالکیت سهام را دارند.

FTX همچنین یک رویکرد جایگزین برای “تمدید تعلیق خودکار” دارایی ها در صورتی که دادگاه تصمیم به رد درخواست برای حفظ سهام داشته باشد، پیشنهاد کرده است. به گفته FTX، این “به همه طلبکاران، از جمله BlockFi و دیگران، اجازه می دهد تا در روند مطالبات منظم شرکت کنند.”

مربوط: FTX، مدیران Alameda به اتهامات کلاهبرداری اعتراف کردند: جامعه پاسخ می دهد

Bankman-Fried اخیراً به دلیل شرایط سخت وثیقه به ارزش ۲۵۰ میلیون دلار پس از اینکه ادعا کرد تنها ۱۰۰۰۰۰ دلار در بانک باقی مانده است، آزاد شد. این اوراق توسط والدین مدیر عامل سابق FTX با استفاده از سهام در خانه خود در کالیفرنیا تضمین شد.

جامعه ارزهای رمزنگاری شده از این که چگونه Bankman-Fried موفق شد پس از ادعای اینکه پول زیادی برایش باقی نمانده بود، به این نیاز به ظاهر غیرقابل حل پاسخ دهد، متحیر شده است. برخی حتی مدیر عامل سابق FTX را متهم کردند که از وجوه دزدیده شده مشتریان برای رهایی خود از زندان استفاده کرده است. برخی انصاف بانکمن فرید را زیر سوال می برند که بتواند تعطیلات خود را در خانه ای مجلل بگذراند.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا