اخبار ارز دیجیتال

قاضی ورشکستگی به FTX اجازه می دهد LedgerX و سایر دارایی ها را بفروشد

دارایی های FTX برای فروش شامل پلت فرم مشتقات LedgerX، پلت فرم تسویه سهام Embed، و بخش های منطقه ای آن FTX Japan و FTX Europe است.

قاضی مسئول نظارت بر روند ورشکستگی FTX مجوز فروش برخی از دارایی های آن به صرافی بحران زده ارزهای دیجیتال را برای کمک به تلاش ها برای بازپرداخت طلبکاران داده است.

بر اساس پرونده های دادگاه، قاضی دادگاه ورشکستگی دلاور، جان دورسی، فروش چهار واحد اصلی FTX را تایید کرده است. این شامل پلت فرم مشتقات LedgerX، پلت فرم معاملات سهام Embed، و بخش های منطقه ای آن FTX Japan و FTX Europe است.

مناقصه‌گران علاقه‌مند می‌توانند اکنون با بانک سرمایه‌گذاری Perella Weinberg، که وظیفه دارد فرآیند فروش را از طرف FTX و دارایی‌های آن آغاز کند، تماس بگیرند. در اوایل این هفته، ۱۱۷ طرف برای خرید دارایی های FTX فهرست شده برای فروش ابراز علاقه کردند.

الان رای بدهید!

وکلای نماینده FTX در ۱۵ دسامبر شروع به درخواست مجوز دادگاه برای فروش چهار واحد کردند و دلیل آن خطر از دست دادن ارزش دارایی بود. در حال حاضر FTX Europe مجوز خود را به حالت تعلیق درآورده است و FTX Japan حکم تعلیق کسب و کار خود را دریافت کرده است.

مربوط: مدیر عامل Crypto.com از کاهش ۲۰ درصدی مشاغل خبر داد، بدون اینکه توضیح دهد سقوط FTX

به گفته اندی دیتریش، وکیل FTX، صرافی محاصره شده ارزهای دیجیتال گزارش شده است که حدود ۵ میلیارد دلار پول نقد و ارزهای دیجیتال را بازیابی کرده است. یک وکیل FTX گفت که در حالی که صرافی مقداری وجوه را بازیابی کرده است، پلتفرم کریپتو هنوز در حال کار برای بازسازی تاریخچه تجارت خود است. مزرعه برنج.

در همین حال، سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، نسبت به تمام اتهامات جنایی که به او وارد شده است، بی‌گناه است و ادعا می‌کند اخیراً وجوهی را دزدیده یا میلیاردها دلار را پنهان نکرده است. مدیر عامل سابق گفت که FTX International زمانی که جان ری، مدیر عامل جدید این کار را به دست گرفت، ۸ میلیارد دلار داشت. Bankman-Fried همچنین گفت که متعهد شده است از دارایی های شخصی خود برای کمک به تلاش ها برای بازپرداخت کاربران استفاده کند.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا