اخبار ارز دیجیتال

FTX، مدیران Alameda به اتهامات کلاهبرداری اعتراف کردند: جامعه پاسخ می دهد

اعضای جامعه ارزهای دیجیتال، از تعجب از اینکه پول کجاست تا تمسخر مهارت های معاملاتی کارولین الیسون، به طرق مختلف به خبر اعتراف مجرم سابق واکنش نشان داده اند.

در آخرین به روز رسانی حماسه FTX، کارولین الیسون، مدیر عامل سابق Alameda Research و گری وانگ، یکی از بنیانگذاران سابق FTX، به اتهامات کلاهبرداری اعتراف کردند و اکنون با تحقیقات Sam Bankman Freed، مدیر عامل سابق FTX همکاری می کنند. با انتشار این خبر، اعضای جامعه کریپتو نظرات خود را در مورد توسعه جدید به اشتراک گذاشتند.

از دیدن پول مشتری و تمسخر مهارت‌های معاملاتی الیسون گرفته تا اینکه بدانیم مدیریت اطلاعات معاملاتی خودی، کوین اولری، ستاره شارک تانک، چقدر فراهم کرده است، اعضای جامعه واکنش‌های متفاوتی را به مدیریتی که اعتراف کردند و بانکمن-فرید را متهم کردند، در توییتر نشان دادند.

در پاسخ به این ماجرا، اعضای جامعه سوال مهمی پرسیدند. 1 کاربر توییتر برجسته استعلام فوری: پول مشتری کجاست؟از اعضای انجمن هم پرسیدند که آیا با اعتراف مشکل حل می شود یا پول از بین رفته است؟

در همین حال، یکی دیگر از کاربران توییتر کشیده شد کوین اولری به گفتگو می پیوندد. کاربری پرسید که چه مقدار اطلاعات معاملات داخلی در رابطه با پمپاژ و تخلیه دارایی ها به اولری ارائه شده است. اعضای انجمن می گویند که بانکمن-فرید را به عنوان یک “ماهی بزرگ” نمی دانند، بلکه به عنوان “باسی که در اقیانوس شنا می کند” فکر می کنند.

در همین حال، یکی دیگر از اعضای جامعه ادعا می کند که الیسون اخیراً در نیویورک دیده شده است. یکی از کاربران توییتر به این موضوع اشاره کرد که هرکس عکس الیسون را در نیویورک دید، باید بداند که مدیر اجرایی تحت حفاظت به ایالات متحده آمده است.

مشاهدات بالقوه کارولین الیسون: توییتر

برخی مسائل جدی را مطرح می کنند، برخی دیگر از فرصت استفاده می کنند و کمی طنز به موضوع اضافه می کنند. یکی از کاربران توییتر مهارت های معاملاتی الیسون را به سخره گرفت و گفت این اولین بار است که مدیر عامل سابق آلامدا از ویژگی توقف ضرر استفاده می کند.

کارآگاه اینترنتی استفان فایندایزن، معروف به کافه‌زیلا، گفت این «بازی تمام شده» از بنکمن-فرید بود. علاوه بر این، فایندایسن می گوید که شرکای بانکمن-فرید، حتی زمانی که از هم جدا هستند، یافت چگونه برای آخرین بار او را به هم بزنیم.

مربوط: کارولین الیسون از Alameda و گری وانگ از FTX با اتهامات کلاهبرداری اضافی مواجه شدند

با وجود همه اینها، یکی از اعضای جامعه نمی‌توانست درباره این پیشرفت جدید شوخی نکند.به گفته یکی از کاربران توییتر، “هیچ چیز جدی رخ نخواهد داد”. مطمئن مانند انفجار خط لوله اقیانوس، تیراندازی در لاس وگاس، و داستان جزیره جفری اپستاین، کل این موضوع نیز از بین خواهد رفت.

در همین حال، الیسون، یکی از شاهدان کلیدی در تحقیقات FTX، از طریق معامله با دادستانی ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک از محکومیت احتمالی 110 ساله زندان اجتناب کرد. او متهم شد و ممکن است بلافاصله پس از پرداخت وثیقه 250000 دلاری آزاد شود.نویسنده: Ezra Reguerra

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا