🚨 اخبار ارز دیجیتال

FTX به شکایات برداشت کاربر در میان جابجایی های عمده توکن رسیدگی می کند

در یک سری توییت، صرافی به کاربران اطمینان داد که برداشت‌ها به خوبی انجام می‌شود و موتور تطبیق به درستی کار می‌کند، اما برخی از کاربران آن را نخریدند.

صرافی ارزهای دیجیتال FTX برای رسیدگی به شکایات کاربران در مورد کندی برداشت به توییتر روی آورد. برداشت بیت کوین (BTC) توان عملیاتی گره را محدود می کند، اما FTX به کاربران اطمینان داد که همه چیز با موتور مطابق آنها به خوبی اجرا می شود.

در سلسله او همچنین به برداشت‌های استیبل کوین اشاره کرد و گفت که بازخرید یا ایجاد می‌تواند تا زمانی که بانک‌ها باز شوند و نقل و انتقالات سیمی در آن هفته تکمیل شود به تعویق بیفتد.

در همین حال، جامعه توییتر واکنش های متفاوتی به پاسخ FTX داشت. برخی از کاربران در حمایت از این تبادل توییت کردند، برخی دیگر ابراز تردید کردند.

یکی از کاربران Reddit نسبت به چنین توسعه‌ای هشدار داد و آن را به نحوه توقف برداشت‌ها و گمراه کردن کاربران قبل از نابودی این پلتفرم تشبیه کرد.

این مشکلات زمانی به وجود می آیند که صرافی با انحلال گسترده توکن FTX (FTT) بومی خود در نتیجه یک دشمنی ناگفته با صرافی رقیب و توسعه دهنده بلاک چین بایننس مواجه است.

مدیر عامل بایننس Changpeng (CZ) Zhao گفت که این شرکت تمام دارایی های FTT خود را منحل می کند. CZ در یک توییت در تاریخ ۶ نوامبر گفت که این حرکت نتیجه “افشای اخیر” است.

توییت بعدی توسط CZ از فروپاشی LUNA در اوایل امسال درس گرفت و این حرکت را نوعی مدیریت ریسک خواند. او همچنین در مورد اقدامات اخیر سام بنکمن-فرید، بنیانگذار و مدیر عامل FTX، اظهار نظر کرد. وی در توییتی از CZ افزود:

ما از افرادی که پشت سر سایر بازیگران صنعت لابی می کنند حمایت نمی کنیم.»

بر اساس تجزیه و تحلیل زنجیره ای، تقریباً ۲۳ میلیون FTT (520 میلیون دلار) از کیف پول های ناشناخته به بایننس منتقل شد.

مربوط: پس از شناسایی نادرست، مدیر FTX فاش شد که کمک کننده بزرگی به حزب دموکرات اورگان است

Bankman-Fried نیز واکنش خود به این وضعیت را توییت کرد و تاکید کرد که زمان ساخت یک فضا فرا رسیده است. او همچنین گفت که به کار بسیاری از افراد در صنعت از جمله CZ احترام می گذارد.

با توجه به انحلال و هیاهوی جامعه، تحلیلگران بازار حدس می زنند که FTT ممکن است با سقوط شدید قیمت مواجه شود.نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا