اخبار ارز دیجیتال

ادعاهای سرمایه گذاران FTT به دلیل نقض قوانین اوراق بهادار بررسی شده است

برای کمک به سرمایه گذاران برای جبران ضررهای خود، شرکت حقوقی شال قصد دارد اظهارات گمراه کننده FTX و عدم افشای اطلاعات با اهمیت را بررسی کند.

برای کمک به سرمایه گذاران در توکن FTX (FTT) که اخیراً فریب خورده است، شرکت حقوقی حقوق سهامداران شرکت حقوقی Schall وظیفه بررسی ادعاهای سرمایه گذاران علیه FTX را برای نقض قوانین اوراق بهادار بر عهده گرفته است.

تخمین زده می شود که بیش از یک میلیون نفر پس انداز خود را به دلیل کلاهبرداری مالی انجام شده توسط مدیر عامل FTX سام بنکمن-فرید از دست داده اند. برای کمک به سرمایه گذاران برای جبران ضررهای خود، این شرکت حقوقی قصد دارد FTX را به دلیل اظهارات گمراه کننده یا عدم افشای اطلاعات با اهمیت مورد بررسی قرار دهد.

در یک بیانیه عمومی، مؤسسه حقوقی Schall نشان داد که چگونه نشریات مختلف رسانه ای شکاف هایی را در عملیات FTX-Alameda کشف کردند که در نهایت منجر به از کار افتادن توکن FTT داخلی FTX شد.

این شرکت حقوقی به همه سرمایه‌گذاران FTT توصیه کرده است که با به اشتراک گذاشتن اطلاعات مربوط به خرید و فروش توکن‌های FTT در این مسابقه شرکت کنند. توسط یک وکیل مدافع

علاوه بر این، کارآفرینان ارزهای دیجیتال، از جمله مدیران تتر و مدیر عامل بایننس، Changpeng ‘CZ’ Zhao، معتقدند که SBF فعالانه در تلاش برای بی‌ثبات کردن بازار کریپتو برای نجات FTX بوده است.

مربوط: والدین سام بنکمن-فرید در فهرست دانشکده حقوق استنفورد نیستند

FTX اخیراً یک تیم تحقیقاتی پزشکی قانونی مالی را برای ردیابی ضررهای سرمایه گذاران استخدام کرده است. هدف اصلی این شرکت انجام “ردیابی دارایی” برای شناسایی و بازیابی دارایی های دیجیتال از دست رفته است.

در ۲۲ نوامبر، جیمز بروملی، شریک شرکت حقوقی سالیوان و کرامول، که نماینده بدهکاران FTX است، گفت: “مقدار قابل توجهی از دارایی ها از FTX به سرقت رفته یا ناپدید شده است.” علاوه بر این، او فاش کرد که شرکت های تجزیه و تحلیل بلاک چین مانند Chainalysis به عنوان بخشی از این فرآیند کمک می کنند.

نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا