اخبار ارز دیجیتال

FTC تحقیقات ارز دیجیتال Voyager را به عنوان “بازاریابی فریبنده و ناعادلانه” منتشر کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کمیسیون با طرح تجدید ساختار پیشنهادی وویجر مخالفت کرد و استدلال کرد که برخی از طرف های درگیر نباید از برخی ادعاهای مالی در آینده مستثنی شوند.

کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده (FTC) اعلام کرده است که تحقیقاتی را در مورد شرکت وام دهنده ارزهای دیجیتال Voyager Digital به موازات روند ورشکستگی این شرکت آغاز کرده است.

در پرونده هایی که در 22 فوریه به دادگاه ورشکستگی ناحیه جنوبی نیویورک ارسال شد، FTC گفت که در حال تحقیق از وویجر و کارمندان آن به دلیل بازاریابی فریبنده و ناعادلانه ارزهای دیجیتال است. این اعلامیه پس از تایید اولیه قاضی ورشکستگی مایکل وایلز با طرحی توسط بدهکاران وویجر برای فروش دارایی های شرکت به بایننس به قیمت بیش از یک میلیارد دلار صورت می گیرد.

با توجه به پرونده های FTC (اعتراض به برنامه های بدهکاران)، کمیسیون دریافت که برخی از طرفین درگیر در روند ورشکستگی وویجر “از جمله بدهی های تحت “تعریف نادرست” و نباید از ادعاهای مالی معاف شوند. :

“از جمله موارد دیگر، در کنار گذاشتن ادعاهای نادرست و اظهارات نادرست، این انتشار می‌تواند به عنوان آسیب‌رسان به دلیل اقدام توسط یک آژانس دولتی مانند FTC تلقی شود. این غیرقابل قبول است. […] FTC محترمانه از دادگاه می خواهد که از تایید طرح پیشنهادی بدهکار خودداری کند. ”

وویجر در ژوئیه 2022، پیش از تشکیل پرونده های مشابه از شبکه Celsius، FTX و BlockFi، برای ورشکستگی فصل 11 در ایالات متحده اقدام کرد. یکی از طرح‌های بازسازی پیشنهادی این بود که Binance.US دارایی‌های Voyager را تصاحب کند، اما کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده با استناد به فقدان “اطلاعات ضروری” این اقدام را رد کرد. من مخالفم.

مربوط: طلبکاران وویجر SBF را با احضاریه برای حضور در دادگاه برای “سپرده از راه دور” تشکیل می دهند.

روند ورشکستگی سلسیوس و FTX نیز در جریان است و الکس ماشینسکی و سم بنکمن-فرید، مدیران اجرایی مربوطه، مرتکب اعمالی شده‌اند که گفته می‌شود قبل از تشکیل پرونده ورشکستگی فصل 11 انجام شده‌اند. مقامات ایالات متحده مورد بررسی دقیق قرار می‌گیرند. ٪ از کاربران انتظار دارند حدود 70٪ از سرمایه خود را بازیابی کنند.نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا