اخبار ارز دیجیتال

حساب‌های بانکی مسدود شده باعث تغییر به حقوق ۱ ساله بیت‌کوین می‌شود

چگونه یک حساب بانکی مسدود شده باعث شد یکی از مدافعان بیت کوین زندگی بر اساس استانداردهای بیت کوین را تجربه کند.

از آنجایی که پذیرش بیت کوین (BTC) همچنان در سرتاسر جهان بذر خود را می کارد، افراد بیشتری تصمیم می گیرند که ارز دیجیتال اصلی را به عنوان پرداخت برای کالاها و خدمات بپذیرند. برای افراد، این به معنای پذیرش BTC به عنوان حقوق است.

یک حامی بیت کوین در فلوریدا به نام SVN (نام واقعی او نیست) کل حقوق خود را در سال گذشته به صورت BTC دریافت کرده است. کوین تلگراف با او تماس گرفت تا بفهمد چرا این کار را کرد و آیا برنده شدن در مشهورترین ارز دیجیتال جهان مزایای خاصی داشت یا خیر.

SVN توضیح داد که وقتی بانک یکی از حساب‌های او را مسدود کرد، او «به بیت‌کوین به عنوان راه‌حلی برای حفظ امرار معاش من تا زمانی که موضوع حل شد، تکیه کرد».

بانک‌ها باید یا این قدرت را داشته باشند که حساب‌های بانکی مشتریان را به میل خود ببندند یا از دستورالعمل‌های دولتی پیروی کنند (مثلاً اعتراضات راننده کامیون کانادایی که دستورات دولت مانع از تأمین مالی جمعی از معترضان می‌شود))، اما بیت‌کوین ۲۴/۷ بدون واسطه عمل می‌کند.

اما برای SVN، او همچنین می‌خواست بررسی کند که آیا می‌توان با بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال زندگی کرد و نتیجه‌گیری خود را در مورد پتانسیل آنها به عنوان بهترین ارز انجام داد. آیا بیت کوین واقعا آینده پول خواهد بود؟

“همه مدام می گفتند که این بهترین پول در جهان است، اما HODLer تنها کسی بود که من می شناختم. باید خودم آن را می دیدم و نتیجه می گرفتم.”

علاوه بر این، او می‌خواست «حباب ننگ و رمز و راز را در اطراف این اقتصاد جدید بشکند و چشم‌انداز کوچکی را در مورد اینکه چه چیزهایی هستند و چه چیزهایی نیستند» بیندازد. ، SVN بیشتر به سوراخ خرگوش بیت کوین سقوط کرده است.

او این تجربه را در یک تاپیک توییتری مستند کرد و نتیجه گرفت: «زندگی با بیت کوین آسان است، اما سودآور است». به عنوان مثال، او می گوید حسابداری یک کابوس است و تشکیل پرونده مالیاتی در حال افزایش است. علاوه بر این، نوسانات بیت کوین این آزمایش را جالب تر کرده است. قیمت ارز فیات در سال گذشته بیش از ۷۰ درصد کاهش یافت. این بدان معناست که پس انداز بیت کوین من با هر چک افزایش می یابد.

SVN همچنین شروع به نوشتن یک خبرنامه برای مستندسازی این تجربه کرد. برای مثال، استفاده از بیت‌کوین به‌عنوان روش پرداخت اولیه به SVN اجازه می‌دهد تا از نزدیک ببیند که چگونه بیت‌کوین می‌تواند در تراکنش‌های روزمره استفاده شود. او امیدوار است افرادی که به دنبال حذف ارز فیات و انتخاب بیت کوین هستند بتوانند از تجربه او بیاموزند.

مربوط: لایحه مالیاتی عظیم NFL Star مشکلات حقوق بیت کوین را برجسته می کند

وقتی از SVN پرسیده شد که آیا او علاوه بر بیت کوین، ارزهای دیجیتال دیگری را نیز می پذیرد، گفت که تصمیم او بر اساس نگرانی های امنیتی و حاکمیتی است. ارز رمزپایه ای که انتخاب می کنید باید قوی، مقاوم در برابر دستکاری و اصلاح باشد و دارای یک بنیانگذار فعال شناخته شده و یک مدیر عامل فعال یا نقطه فشار باشد. در نهایت، SVN این معیارها را برآورده کرد و سادگی را ارائه داد، بنابراین ما به بیت کوین چسبیدیم.

به غیر از SVN، لیست رو به رشدی از افراد مشهوری وجود دارد که حقوق یا بخشی از حقوق خود را به بیت کوین دریافت می کنند، مانند نمایندگان مجلس بلژیک و ستاره های NFL.نویسنده: Joseph Hall

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا