🚨 اخبار ارز دیجیتال

آیا تبلیغات Friend.tech ناپایدار است؟ منتقدان ماه ها عمر می کنند

در حالی که اکثر شرکت‌های بزرگ در صنعت کریپتو نسبت به اپلیکیشن جدید غیرمتمرکز رسانه‌های اجتماعی friend.tech خوش‌بین هستند، برخی از منتقدان هشدار می‌دهند که خیلی سریع داغ می‌شود.

Friend.tech، یک برنامه جدید رسانه های اجتماعی غیرمتمرکز (DeSo)، با بیش از ۶۴۰۰۰ کاربر جدید و بیش از ۲۴۰۰۰ ETH از زمان راه اندازی بتا در ۱۱ آگوست، به سرعت به محبوب ترین برنامه این ارز دیجیتال تبدیل شده است. این برنامه به یکی از محبوب ترین ها تبدیل شده است.

بسیاری از وزنه های سنگین در صنعت ارزهای دیجیتال ستایش کرد این اپلیکیشن که هزاران نفر را به این زنجیره متصل کرده و حتی از چهره‌های غیرمرتبط با ارزهای دیجیتال مانند Game YouTuber Phase Banks و گروه اعتراضی روسی Pussy Riot به ثبت‌نام تشویق می‌کند، شعله‌ور شده است. برخی هشدار می‌دهند که خطرناک است. .

Friends.tech که بر روی پایه شبکه لایه ۲ کوین بیس ساخته شده است، پلتفرمی است که به کاربران امکان می دهد سهام دوستان و اینفلوئنسرها را خریداری کنند و به چت های خصوصی با آنها دسترسی داشته باشند.

در مصاحبه ای با کوین تلگراف، یازان، مفسر ارزهای دیجیتال به تعدادی از عوامل نگران کننده اشاره کرد که باعث شد این برنامه فکر کند که شش تا هشت هفته قبل از شروع سقوط قیمت سهام و فعالیت عمومی، طول می کشد.

یازان استدلال کرد که نرخ افزایش قیمت سهام ناپایدار است.

او می‌گوید: «تشکیل بازار دیوانه‌کننده‌ای که تضمین می‌کند اپلیکیشن‌ها با سازندگانشان بیشترین سود را دارند، قیمت‌ها خیلی سریع بالا می‌روند.

“چرا ۱۰۰ دارنده وجود دارد و قیمت ۱ ETH است؟ ۱ ETH برای مشاهده چت خصوصی؟”

در موضوع ۲۰ آگوست X، مهندس نرم افزار با نام مستعار Cygaar گفت که قیمت سهام یک نفر در friend.tech با مجذور عرضه معوق آنها متناسب است. با افزایش عرضه، قیمت ها به طور تصاعدی افزایش می یابد.

BitClout سلف برنامه DeSo 2021 به شباهت ها اشاره می کند – بازاریاب Web3 با نام مستعار Legend از دیدگاه نزولی صحبت می کند پیش بینی درباره طول عمر Friend.tech.

او نوشت: “مطمئنا نه. من فکر می کنم پلتفرم مانند BitClout سقوط خواهد کرد. فکر می کنم ظرف چند ماه تکمیل شود.”

مورد شیوای friends.tech

با این حال، دیگران دیدگاه مثبت تری را در مورد پلتفرم جدید رسانه های اجتماعی غیرمتمرکز به اشتراک گذاشتند و از پیشرفت های جدید آن در UX برای برنامه های رمزنگاری تمجید کردند. این مدت‌هاست که برای توسعه‌دهندگان برنامه‌های رمزنگاری چالش‌برانگیز بوده است.

دیوید فلپس، یکی از بنیانگذاران Jokerace و EcoDAO، گفت: توضیح داد UX Friend.tech “بزرگترین ارز دیجیتالی است که تا به حال دیده شده است” و به سه عامل اصلی اشاره می کند که چرا این برنامه پیشرفت بزرگی برای ارزهای دیجیتال است.

اولاً، برنامه نیازی به بارگیری کاربر از طریق یک حساب فروشگاه برنامه ندارد، که بیشتر ایده تمرکززدایی را نشان می دهد. دوم، وجوه به طور خودکار به برنامه پل می شود و نیاز به تراکنش های پیچیده را کاهش می دهد.

در نهایت، این برنامه به کاربران اجازه می دهد یک بار ETH را واریز کنند و بدون نیاز به امضای مجدد معامله، سهام را خریداری و بفروشند. نیاز دائمی به اعتبارسنجی تراکنش‌ها از طریق امضاهای متامسک، انتقاد عمده بسیاری از DAppها در فضای ارزهای دیجیتال بوده است.

مطالب مرتبط: Friend.tech بیش از ۱ میلیون دلار کارمزد در ۲۴ ساعت ایجاد می کند، Uniswap از شبکه بیت کوین پیشی می گیرد

صرف نظر از پیش‌بینی‌های مختلف در مورد موفقیت یا شکست آینده این برنامه، نمی‌توان انکار کرد که این برنامه ارز دیجیتال را طوفانی کرده است.

در ۱۹ آگوست، Friendtech اعلام کرد که یک دور اولیه سرمایه از شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر ارز دیجیتال Paradigm دریافت کرده است. حدس و گمان با توجه به ایردراپ های آینده و راه اندازی توکن های احتمالی.

طبق داده های DefiLlama، Friend.tech در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۴۲ میلیون دلار کارمزد و ۴.۲ میلیون دلار از زمان عرضه عمومی به دست آورده است.

مجموع کمیسیون ها و درآمدها از زمان راه اندازی Friend.tech.منبع: دفیلاما

در زمان انتشار، این پروژه دارای درآمد ناخالص ۱.۸۸ میلیون دلار و بیش از ۷۲۴۰۰۰ معامله با بیش از ۶۴۵۰۰ معامله گر منحصر به فرد است.

مجله: بازی‌های بلاک چین واقعاً غیرمتمرکز نیستند … اما این در حال تغییر استنویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا