اخبار ارز دیجیتال

Friend.tech بیش از ۱ میلیون دلار کارمزد در ۲۴ ساعت ایجاد می کند و شبکه های Uniswap و بیت کوین را شکست می دهد.

این پلتفرم در ۱۱ آگوست به صورت بتا راه اندازی شد و به کاربران این امکان را داد تا با خرید و فروش “سهم” اتصالات، شبکه اجتماعی را توکن کنند.

Friend.tech، یک شبکه اجتماعی غیرمتمرکز (DeSo) که اخیراً منتشر شده است، در ۲۴ ساعت در ۱۹ اوت بیش از ۱ میلیون دلار کارمزد ایجاد کرد و به یک بازیگر شناخته شده در اکوسیستم های ارزهای دیجیتال مانند Uniswap و شبکه بیت کوین تبدیل شد.

این پلتفرم در ۱۱ آگوست به صورت بتا راه اندازی شد و به کاربران این امکان را داد تا با خرید و فروش “سهم” اتصالات، شبکه اجتماعی را توکن کنند. به افرادی که سهام شخص دیگری را خریده اند اجازه دهید برای یکدیگر پیام خصوصی ارسال کنند.بنا به گزارش، پروتکل بود هزینه معاملات مشمول پورسانت ۵ درصدی است و اسپرد حاصل از معاملات نشان دهنده سود مالک است.

این پلتفرم که بر روی پایه لایه ۲ کوین بیس ساخته شده است، فعالیت قابل توجهی داشته است. طبق داده های DefiLlama، Friend.tech در ۲۴ ساعت ۱.۱۲ میلیون دلار کارمزد و ۲.۸ میلیون دلار از زمان راه اندازی آن به دست آورده است. تا لحظه نگارش این مقاله، کل درآمد پروژه با بیش از ۶۵۰۰۰۰ معامله و بیش از ۶۰۰۰۰ معامله گر منحصر به فرد در پلتفرم اجتماعی به ۸۱۸۶۲۰ دلار رسیده است.

رتبه بندی بر اساس کارمزد و درآمد حاصل از پروژه های ارزهای دیجیتال در ۲۰ آگوست. منبع: DefiLlama.

گمان می رود که توسعه دهنده مستعار Racer پشت این پروژه باشد. مطابق با یک مهندس نرم‌افزار ارشد در Coinbase، Racer قبلا شبکه‌های رسانه‌های اجتماعی مبتنی بر توکن غیرقابل تعویض (NFT) TweetDAO و Stealcam را ایجاد کرده بود. با Friend.tech، Racer اینفلوئنسرهای ارزهای دیجیتال را با پایگاه‌های طرفداران گسترده برای کسب وفاداری در کارمزدهای معاملاتی و همچنین پروژه Web3 هدف قرار می‌دهد که هدف آن تقویت روابط با سرمایه‌گذاران خطرپذیر و بازیگران اصلی صنعت کریپتو است. Masu.

این هیاهو همچنین باعث تحلیل مدل‌های درآمدی پلتفرم اجتماعی، ریسک‌ها و پتانسیل شده است.نام مستعار مالی غیرمتمرکز (DeFi) محقق ایگناس دریافت کردم. با مدل تجاری فعلی Friend.tech، “درآمد فقط از کارمزد تراکنش به دست می آید و نه از افزایش تعداد سهامداران”، وی در X (توئیتر سابق) نوشت، و افزود: “ارقام بحث برانگیز درآمد بیشتری دارند. می توان از آن برای اهدافی مانند به دست آوردن یا استفاده کرد. حتی تولید FUD.” استراتژی کسب پورسانت ”

موسس Talk.Markets، لوکس موریو، خاطرنشان کرد که وقتی سهام فروخته می‌شود، قیمت‌ها می‌تواند به میزان قابل توجهی افزایش یابد و ایجاد گروه‌های کوچکتر و جایگزین را در پلتفرم تشویق می‌کند.

مجله: از هر ۱۰ فروش NFT، ۴ مورد جعلی است: یاد بگیرید چگونه علائم تجارت شستشو را تشخیص دهیدنویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا